Schleich Zebra samica 14810
Cena 34 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A227846

Schleich Zebra samica 14810
Zebry należą do rodziny koniowatych i zamieszkują afrykańską sawannę. Każda zebra posiada wyjątkowy wzór składający się z białych i czarnych pasów. Nawet jej grzywa pokryta jest takim wzorem. Umożliwia on lepsze maskowanie i deorientuje napastników, chroni przed owadami i gorącem. Ułatwia także zebrom rozpoznawanie się na wzajem.

Warto wiedzieć
Zebry maja proste grzywy, gdyż znajduje się pod nimi ochronna warstwa tłuszczu.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • wymiary: 12 x 3,2 x 8,5 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Zebra samica 14810
34 zł
Najpopularniejsze marki