Schleich Teksański byk długorogi 13866
Cena
31,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A227794

EAN: 4055744018077

Schleich Teksański byk długorogi 13866
Spośród wszystkich przedstawicielu bydła to teksańskie długorogi posiadają najdłuższe rogi. Ich pierwsze znaki widać już u młodych w wieku trzech tygodni. Wyrastają one po bokach głowy a ich czubki kierują się lekko ku górze. Rogi byka po ukończeniu pierwszego roku życia posiadają już połowę swojej maksymalnej długości.

Warto wiedzieć
Teksański byk długorogi osiąga swoje maksymalnie rozmiary w wieku 4 lat. Waży przy tym między 680 a 1000 kg.

Szczegóły:
  • Kategoria: Farm World
  • wymiary: 13,9 x 8,4 x 8,8 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Teksański byk długorogi 13866
31,00 zł