Psst... Odbierz rabat 10%!
Psst... Odbierz rabat 10%!
Twój kupon:
PSST7106
00
godz.
00
min.
00
sek.
Odbierz kodi
Schleich Lew 14812
obecnie wyprzedano

Schleich Lew 14812

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A227858

Schleich Lew 14812
Po narodzeniu lwiątka mają sierść w kolorze piaskowym z ciemnymi, okragłymi plamami. Dzięki temu dobrze masuką się na sawannie. Do ok czwartego, szóstego tygodnia życia pozostają w ukryciu. Od trzeciego miesiąca życia są już na tyle silne, by dotrzymać matce kroku.

Dobrze wiedzieć
Młode lwy potrafią ryczeć od około pierwszego roku życia.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • wymiary: 12 x 3,6 x 7,3 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.