Schleich Kot Maine-Coon 13893
Cena
19,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A256455

EAN: 4055744029592

Schleich Kot Maine-Coon 13893
Wszystkie figury Schleich® są wiernie modelowane, z miłością malowane i stanowią pedagogicznie wartościową zabawę. Koty Maine-Coon to duże, ciężkie, ale bardzo spokojne, zrównoważone koty o szlachetnej, długiej sierści. Dlatego też często określa się je mianem łagodnych olbrzymów. Koty Maine-Coon nie pozostają w domach, ale uwielbiają wędrować na zewnątrz. Nie boją się też wody - wręcz przeciwnie, nawet ją kochają.
Warto wiedzieć:
Kot Maine Coon ma elegancki sposób jedzenia: Używa do tego swoich łap.

Szczegóły:
  • kategoria: Farm World
  • wymiary: 8,0 x 3,0 x 4,10 cm (sz x dł x wys)
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Kot Maine-Coon 13893
19,00 zł