roba Skrzynka na zabawki
obecnie wyprzedano
319,00 zł
Cena
262,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
57,00 zł (18%)
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A245693

roba Skrzynka na zabawki
Skrzynka na zabawki do pokoju dziecięcego. Mebelki wykonane zostały z masywnego drewna i przeznaczone są dla dzieci w przedziale wiekowym od 1 1/2 do 10 roku życia. Skrzynka ma wielofunkcyjne zastosowanie jako ława albo skrzynia do przechowywania i może być wspaniale łączona z innymi meblami dla dzieci w tej serii. Wysokość siedzenia na ławie wynosi 30 cm. Posiada możliwość przechowania drobiazgów. Skrzynka na zabawki idelanie komponuje się ze stolikiem z krzesłami z tej serii, tworząc miejsce do siedzenia i zabawy dla dzieci. Skrzynka została wyprodukowana zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa w Niemczech. Wszystkie materiały są testowane na obecność substancji szkodliwych, certyfikowane i regularnie sprawdzane podczas produkcji.

Szczegóły:
  • może być użyta do przechowania zabawek i do siedzenia
  • wymiary: 30 x 60 x 32 cm
  • max. obciążenie: 30kg
  • Materiał: korpus: masywne drewno, powierzchnia: płyta MDF lakierowana, tył: płyta MDF (lakierowana), podłoże: płyta MDF (lakierowana)
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze marki