roba Łóżeczko Wilma
-20%
SCD¹
2.215,00 zł
Cena
1.767,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
Oszczędzasz
448,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A311999

EAN: 4005317303192

roba Łóżeczko Wilma
Dwukolorowe łóżeczko Wilma roba idealnie prezentuje się w pokoju niemowlęcym lub sypialni. Łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem w kolorze białym z ozdobnymi listwami na wezgłowiu towarzyszy dziecku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole.

Górna pozycja leżąca tego 3-pozycyjnego łóżeczka z regulacją wysokości jest szczególnie wygodna dla rodziców. Z tej wysokości można łatwo wyjąć dziecko z łóżeczka. W późniejszym czasie możesz obniżyć je, a 3 wyjmowane szczebelki umożliwiają maluchowi bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. Najniższa pozycja łóżeczka z regulacją wysokości przeznaczona jest starszego dziecka. Kiedy dziecko jest starsze, łóżeczko można przekształcić w łóżko za elementów do przebudowy, które są dostępne oddzielnie. Podczas przebudowy wykorzystywane są dwie górne połówki wezgłowia - rozszerza to użyteczność łóżeczka, które może być teraz używane do 7 roku życia dziecka (lub do wagi 50 kg).

Szczegóły produktu
  • 3-krotna regulacja wysokości
  • 3 szczeble wyciągane
  • Możliwość przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka r z oddzielnie dostępnymi bokami do przebudowy
Dane techniczne
  • Kolor: biały
  • Materiał: MDF, pokryty melaminą
  • Powierzchnia do leżenia: szerokość x długość 70 x 140 cm
  • Wymiary: szerokość x długość x wysokość 76 x 144 x 82 cm
Uwaga: Materac i elementy do przebudowy nie są zawarte w dostawie rokość x długość x wysokość 76 x 144 x 82 cmUwaga: Materac i boki konwersyjne nie są zawarte w dostawie

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Najpopularniejsze produkty:

roba Łóżeczko Wilma
roba Łóżeczko Wilma
SCD¹ 2.215,00 zł
1.767,00 zł