RECARO Easy Tech White Black
Cena
196,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT
Dostawa kurierem DHL: ok. 2-4 dni roboczych

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A311270

EAN: 8050038143523

RECARO Easy Tech White Black
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Bezpieczeństwo podczas całej podróży. W każdej chwili!
Kiedy mówimy, że dbamy o bezpieczeństwo Twoich dzieci w samochodzie, to naprawdę to rozumiemy - nawet kiedy samochód stoi w miejscu. Easy-Tech ostrzega Cię, gdy wychodzisz z samochodu, ale Twoje dziecko nadal jest w środku. Urządzenie ostrzega kierowcę wysyłając alarm dźwiękowy, wizualny i dotykowy na zarejestrowaną stronę Smartphone . Ponieważ akcesorium Easy-Tech jest uniwersalne, możesz używać go ze wszystkimi fotelikami dziecięcymi dostępnymi na rynku bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Po zainstalowaniu na foteliku dziecięcym i połączeniu z aplikacją RECARO Kids, połączenie jest automatyczne.

Jak to działa?

Aktywacja
Wystarczy przymocować urządzenie Easy-Tech do poduszki naramiennej lub systemu pasów za pomocą klipsa z tyłu, zapiąć i gotowe.

Dezaktywacja
Gdy dotrzesz do celu, odepnij dziecko i po prostu otwórz urządzenie, aby je dezaktywować.

RECARO Aplikacja dla dzieci
Easy-Tech współpracuje z aplikacją RECARO Kids. Aby połączyć stronę Smartphone z urządzeniem, wystarczy pobrać aplikację i postępować zgodnie z instrukcją obsługi. To wszystko. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, aplikacja RECARO Kids posiada wiele poziomów alarmu:

Alert 0
Kiedy kierowca oddala się od pojazdu, w którym zainstalowane i aktywowane jest urządzenie Easy-Tech, system wysyła prosty alarm odległościowy na adres Smartphone . Od tego momentu kierowca ma trzy minuty na np. wyjęcie zakupów z bagażnika lub zatankowanie pojazdu bez wysyłania kolejnych alarmów.

Alarm pierwszego stopnia
Jeśli kierowca znajduje się poza pojazdem dłużej niż trzy minuty, na stronie Smartphone uruchamia się alarm dźwiękowy, wizualny i dotykowy, który można wyciszyć w ciągu 40 sekund.

Alarm drugiego stopnia
Ten alarm zostanie uruchomiony, jeśli alarm pierwszego stopnia nie zostanie wyciszony w określonym przedziale czasu. Urządzenie wysyła wiadomość alarmową do wszystkich wstępnie ustawionych kontaktów alarmowych z informacjami niezbędnymi do zlokalizowania miejsca, w którym znajduje się dziecko.

Aplikacja RECARO Kids App zawiera pakiet dostępnych komunikatów alarmowych; po każdym komunikacie alarmowym drugiego stopnia wysłanym do wprowadzonych kontaktów alarmowych, jeden komunikat alarmowy jest odejmowany od pakietu. Nowe alerty można zakupić za pośrednictwem aplikacji RECARO Kids App. Jeśli nie ma już wystarczającej liczby wpisów, możesz po prostu kupić jeden z pakietów dostępnych w sekcji aplikacji "Zakupy". System zostanie dezaktywowany i przestanie działać, gdy nie będzie dostępnych więcej wpisów.

Dane techniczne:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): ok. 2 x 5 x 8 cm
  • Waga: ok. 0,25 kg
  • Zasilanie bateryjne - 1 x CR2032 (w zestawie)
W zestawie:
  • Easy Tech
  • 1 x bateria CR2032

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Koszty wysyłki:

Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.
Zamówienia o wartości poniżej 119 zł = 13,99 zł
Zamówienia na kwotę 119 zł i więcej = wysyłka gratis
Wszystkie zwroty = gratis

Dlaczego warto zrobić u nas zakupy?

100 dni na zwrot na nasz koszt
Możesz zwrócić wszystkie lub część zakupionych produktów bez podania powodu - jeśli założysz Konto Klienta, masz nawet 100 dni na zwrot. My pokryjemy koszt przesyłki zwrotnej!  

Najlepsze ceny
Oferujemy tylko nowe produkty w najlepszych cenach.

Zadowolenie naszych Klientów
Satysfakcja naszych Klientów jest naszym priorytetem, dlatego gwarantujemy najlepszy serwis posprzedażowy. Pozytywnie Cię zaskoczymy naszym podejściem.
Nasz Dział Obsługi Klienta służy pomocą na każdym etapie zakupów oraz po nich.

Unikalne na polskim rynku produkty
Oferujemy tysiące produktów, które są unikalne na polskim rynku, w tym m.in. zabawki

Gwarancja Bezpieczeństwa
W przypadku zakupu fotelika samochodowego oferujemy unikalną w Polsce usługę Gwarancja Bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc! 

Program lojalnościowy BABYPOINTS
Za każdą wydaną złotówke otrzymasz 1 grosz na następne zakupy. Dla przykładu, jeśli zrobisz zakupy na kwotę 500 zł. otrzymasz 5 zł. do wydania podczas następnych zakupów

Promocje
Stale przygotowujemy wyjątkowe promocje i konkursy z nagrodami. Na naszym facebookowym profilu chętnie dzielimy się wyjątkowymi ofertami i kuponami rabatowymi.

 

Producent

Recaro

Recaro - eksperci wiedzą od lat

Firma Recaro zachwyca Klientów swoimi produktami od ponad 100 lat. Wilhelm Reutter założył w Sttutgardzie fabrykę zajmującą się karoserią i kołami, gdzie obok fotelików samochodowych, produkowano również siedziska do samolotów. W poźniejszym czasie powsała firma - córka, o nazwie Recaro Child Safety GmbH & Co KG, która skupiła się na pordukcji bezpiecznych fotelików samochodowych. Pracownicy regularnie sprawdzają foteliki samochodowe pod względem wykonania, bezpieczeństwa i komfortu dla dziecka. Komfort i bezpieczeństwo dziecka to priorytet firmy.

Najpopularniejsze produkty:

RECARO Easy Tech White Black
RECARO Easy Tech White Black
196,00 zł