Qeridoo

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet Qeridoo!

Od momentu założenia firmy w 2006 roku w Hennef w Nadrenii, Qeridoo z powodzeniem reprezentuje na rynku swoje produkty dla dzieci. Wprowadzając markę Qeridoo, firma wyspecjalizowała się w produkcji przyczepek rowerowych dla dzieci, a także oferuje inne wielofunkcyjne i inteligentne rozwiązania uzupełniające ten asortyment. Wraz ze swoimi inżynierami i partnerami, Qeridoo przekształca nowe pomysły w wysokiej jakości produkty, które spełniają potrzeby rynku. Dzięki ścisłej współpracy z rodzicami i ich sugestiom, produkty Qeridoo spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających rodzin z małymi dziećmi.

Przyczepki rowerowe Qeridoo - z myślą o bezpieczeństwie

Wiele produktów Qeridoo, zwłaszcza przyczepki rowerowe, służy do przewozu dzieci. W związku z tym bezpieczeństwo odgrywa tu niezwykle ważną rolę. Stabilność, sprawdzone wykonanie i łatwa obsługa produktów są dla Qeridoo tak samo ważne jak staranny dobór nieszkodliwych, wolnych od szkodliwych substancji i trwałych materiałów. Nowych produkty są stale testowane i ulepszane. Nie ulega wątpliwości, że produkty Qeridoo spełniają wszystkie wymogi europejskich norm bezpieczeństwa potwierdzane przez niezależne testy. Przyczepki rowerowe Qeridoo i akcesoria Qeridoo, takie jak reduktor siedziska Qeridoo lub fotelik do przyczepki Qeridoo to produkty z duszą, które są produkowane przez pracowników w nowoczesnych i zrównoważonych warunkach pracy. Poprzez obserwację rynku i samodzielną dystrybucję, Qeridoo zawsze śledzi bieżące wydarzenia, aby móc odpowiednio wcześnie reagować na nowe trendy i życzenia klientów. Elastyczność rozwijającej się firmy oraz rzetelna współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwalają Qeridoo oferować klientom na całym świecie wysokiej jakości bezpieczne produkty w korzystnej cenie.

Przyczepki rowerowe Qeridoo - bezpiecznie na drodze

Oferta Qeridoo obejmuje trzy modele przyczepek rowerowych Qeridoo Sportrex, Qeridoo Kidgoo i Qeridoo Speedkid. Wszystkie przyczepki rowerowe dostępne są w dwóch wersjach, oferując albo wygodne miejsce dla jednego, albo dla dwójki dzieci. Qeridoo Sportrex 1 i Qeridoo Sportrex 2 to podstawowe modele, ale także bestsellery Qeridoo, które nawet w wersji podstawowej oferują wszystkie ważne funkcje. Różnią się one między sobą jedynie ilością miejsca, które oferują. Model Qeridoo Sportrex 2 jest przeznaczony dla dwójki dzieci. Łatwo się go składa i ma zawieszenie BDS, które zapewnia relaksujące wycieczki. Model ten może być używany jako przyczepka rowerowa, jak również wózek lub wózek do biegania. Ponadto Qeridoo Sportrex można szybko doposażyć w odpowiedni fotelik, zestaw do joggingu i hamulce tarczowe. Qeridoo Kidgoo 2 to sportowy wózek i flagowy model wśród przyczepek rowerowych od Qeridoo. Dostępny jest również jako Qeridoo Kidgoo 1 w mniejszej wersji. Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 jest łatwa do złożenia i wyposażona w rewolucyjne, automatycznie regulowane zawieszenie ALFA. Absorbujące wstrząsy automatyczne zawieszenie oraz automatyczne dopasowanie układu zawieszenia do obciążenia obiecują stale stabilną i bezpieczną jazdę na wszystkich drogach. Qeridoo Speedkid 2 to najbardziej przystępny cenowo model w ofercie przyczepek rowerowych Qeridoo. Podobnie jak pozostałe dwie przyczepki rowerowe jest składana, ale ma jeszcze mniejszy rozmiar po złożeniu niż pozostałe przyczepki. Oprócz regulowanego zawieszenia piórowego posiada również 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i ergonomiczny system siedzeń. Do wszystkich przyczepek rowerowych Qeridoo dostępne są akcesoria Qeridoo, takie jak zaczep do roweru Qeridoo, reduktor siedziska Qeridoo, fotelik dziecięcy Qeridoo oraz odpowiedni pokrowiec przeciwdeszczowy.

więcej mniej

Qeridoo (47 Produkty)

  • 30
|Sortuj wg:
  • 30
|Sortuj wg: