plum  ® Wieża widokowa z podwójną huśtawką
Produkt zrównoważony
Cena
3.495,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A207380

EAN: 5036523051613

plum ® Wieża widokowa z podwójną huśtawką
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Strona Plum Wieża widokowa ® z dwoma huśtawkami łączy w sobie wiele atrakcji w jednym produkcie i zapewnia wiele pomysłowych godzin na świeżym powietrzu. Z wieży dzieci mają widok na całą okolicę. Zjeżdżalnia falowa o długości 2,4 m i drabinka służą jako błyskawiczne drogi ewakuacyjne. Przez lornetkę można dostrzec w oddali wrogów, którzy próbują zdobyć wieżę za pomocą ściany wspinaczkowej. Tablica kredowa i skrzynka Sand pod wieżą dają wolną rękę dla kreatywności. Dwie huśtawki sprawiają, że zabawa jest doskonała na każdym kroku.

Wykonana z wysokiej jakości tiger , certyfikowanego przez FSC® świerku europejskiego, który zapewnia optymalną grubość, trwałość i wytrzymałość, rodzice mogą zapewnić swoim dzieciom bezpieczną i urozmaiconą zabawę z tą wysokiej jakości wieżą obserwacyjną.

Szczegóły:
  • 2,4 m długa zjeżdżalnia falista
  • Z telefonem, lornetką i tablicą do pisania kredą
  • Z kotwą gruntową
  • Materiał: drewno
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): ok. 3,64 m x 2,57 m x 2,42 m
  • Liczba opakowań: 6
  • Wiek: od 3 lat
Uwaga
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Proszę zachować 2 metrową bezpieczną odległość wokół. Tylko do użytku prywatnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Podczas zabawy dzieci muszą być pod opieką osoby dorosłej. Maksymalne wykorzystanie do 12 roku życia. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg na grę station /-element.

Polecamy

product_detail_ad

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Wieża widokowa z podwójną huśtawką
5
3 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 3
 
4 gwiazdki
| 0
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum  ® Wieża widokowa z podwójną huśtawką
plum ® Wieża widokowa z podwójną huśtawką
3.495,00 zł