-10% rabatu na wszystko* ❕
-10% rabatu na wszystko* ❕
Kupon ważny do 22.04:
RAB4219
00
godz.
00
min.
00
sek.
Odbierz rabat
plum  ® Trampolina Freebound Bowl
Cena
7.336,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A288771

EAN: 5036523091381

plum ® Trampolina Freebound Bowl
Trampolina plum Freebound Bowl to zupełnie nowy kształt trampoliny - pozwala na skoki w dowolnym kierunku. Gwarantuje to mnóstwo zabawy i dodatkowo wspiera rozwój fizyczny!

Szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 4,16 m x 4,16 m x 2,58 m
  • Maksymalne obciążenie: do 125 kg
  • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Niebezpieczeństwo kolizji! Musi być zmontowany przez dorosłego. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Używać tylko na zewnątrz. Używać bez butów. Nie należy używać, gdy skocznia jest mokra. Opróżnij kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze wskakuj na środek. Nie wolno jeść ani pić na trampolinie. Zawsze przed użyciem należy zamknąć otwór w siatce. Żadnych salta. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy). Nie używać przy silnym wietrze oraz odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Waga użytkownika Maksymalnie 50 kg. Trzymaj z dala od ognia. Tylko do użytku prywatnego. Siatkę zabezpieczającą należy wymienić po 12 miesiącach. Należy przestrzegać wskazówek zawartych w instrukcji obsługi dotyczących "Konserwacji i przechowywania" oraz "Bezpiecznego użytkowania". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Trampoliny należy używać tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie powinna być pod trampoliną. Nie używaj trampoliny w ciemności. Nie należy używać trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie należy skakać na trampolinie z góry, np. z drzewa lub balkonu.

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Najpopularniejsze produkty:

plum  ® Trampolina Freebound Bowl
plum ® Trampolina Freebound Bowl
7.336,00 zł