plum  ® Plac zabaw z huśtawką
Produkt zrównoważony
Cena
2.460,00 zł
Nie zawiera kosztów wysyłki
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A207383

EAN: 5036523051088

plum ® Plac zabaw z huśtawką
Plac zabaw Plum z huśtawką jest wyposażony w liczne funkcje, które gwarantują zabawę dla małych poszukiwaczy przygód - platforma do zabawy ze zjeżdżalnią o długości 1,2 m i huśtawką pozwala uwolnić wiele energii. Dzwonek, kierownica i skrzynka pocztowa pobudzają kreatywnosć. Centrum zabaw oferuje mnóstwo miejsca do wspólnej zabawy i pasuje do każdego ogrodu ze względu na uniwersalny design.

Drewno z certyfikatem Premium FSC® jest szczególnie mocne i stabilne. Plac zabaw obiecuje zatem bezpieczną i urozmaiconą zabawę na świeżym powietrzu.

Szczegóły:
  • Idealnie nadaje się dla małych alpinistów
  • Wykonane z najwyższej jakości drewna z certyfikatem FSC®
  • Elementy: platform z huśtawką dla dzieci, zjeżdżalnia o długości 1,2 m, kierownica, dzwonek i skrzynka na listy
  • Dostarczane w płaskich opakowaniach i z jasną instrukcją, wszystkie elementy są wstępnie nawiercone.
  • Wymiary konstrukcyjne: 2,44 x 1,62 x 1,23 m
  • Produkt może nieznacznie różnić się od zdjęć
  • Liczba opakowań: 4
  • Wiek: od 12 miesięcy
Uwaga
Należy zachować 2-metrową bezpieczną odległość. Tylko do użytku prywatnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg na element.

Polecamy

product_detail_ad

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Plac zabaw z huśtawką
4
3 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 2
 
4 gwiazdki
| 0
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 1
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum  ® Plac zabaw z huśtawką
plum ® Plac zabaw z huśtawką
2.460,00 zł