ADWENTOWE RABATY 🕯️
ADWENTOWE RABATY 🕯️
Tylko jeszcze dziś:
Oszczędź aż do 280 zł!
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz rabat
plum  ® Fala Springsafe ® Trampolina 305 cm
Cena
1.167,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A261272

EAN: 5036523081573

plum ® Fala Springsafe ® Trampolina 305 cm
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Plum ® 305 cm Trampolina falowa jest wyposażona w technologię ® Springsafe . Całkowicie przeprojektowana siatka bezpieczeństwa oferuje jeszcze większą trwałość i bezpieczeństwo oraz optymalnie chroni użytkownika przed ramą i sprężynami podczas skoków. Więc możesz usiąść i odpocząć, podczas gdy Twoje dzieci będą skakać bezpiecznie. Gwarantuje to mnóstwo zabawy, a także wspiera rozwój fizyczny!

Szczegóły:
  • Wymiary: 250 x 305 x 305 cm
  • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Niebezpieczeństwo kolizji! Musi być zmontowany przez dorosłego. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Używać tylko na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie należy używać, gdy skocznia jest mokra. Opróżnij kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze wskakuj na środek skaczącego arkusza. Nie wolno jeść ani pić na trampolinie. Zawsze przed użyciem należy zamknąć otwór w siatce. Żadnych salta. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy). Nie używać przy silnym wietrze oraz odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Waga użytkownika Maksymalnie 50 kg. Trzymaj się z dala od ognia. Tylko do użytku prywatnego. Siatkę zabezpieczającą należy wymienić po 12 miesiącach. Nie zostawiaj skaczącego arkusza ze skokiem. Należy przestrzegać wskazówek zawartych w instrukcji obsługi dotyczących "Konserwacji i przechowywania" oraz "Bezpiecznego użytkowania". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Trampoliny należy używać tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie powinna być pod trampoliną. Nie używaj trampoliny w ciemności. Nie należy używać trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie należy skakać na trampolinie z góry, np. z drzewa lub balkonu.

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Fala Springsafe ® Trampolina 305 cm
4
1 Opinia klienta
 
5 gwiazdki
| 0
 
4 gwiazdki
| 1
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum  ® Fala Springsafe ® Trampolina 305 cm
plum ® Fala Springsafe ® Trampolina 305 cm
1.167,00 zł