plum ® Drewniana wieża obserwacyjna
Produkt zrównoważony
Cena
2.848,00 zł
Nie zawiera kosztów wysyłki
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A207355

EAN: 5036523051071

plum ® Drewniana wieża obserwacyjna
Plum ® wieża obserwacyjna wyposażona jest w liczne funkcje, które umożliwiają nowatorską zabawę na świeżym powietrzu. Z wieży dzieci mają widok na całą okolicę. Zjeżdżalnia o długości 2,40 m i drabina służą jako szybkie drogi ewakuacyjne, a przez lornetkę można dostrzec w oddali wrogów próbujących zdobyć wieżę przez ścianę wspinaczkową. Tablica i piaskownica pod wieżą dają wolną rękę kreatywności.

Wykonany z drewna świerkowego z certyfikatem FSC®, oferuje optymalną grubość, trwałość i wytrzymałość. Wieża widokowa obiecuje bezpieczną i urozmaiconą zabawę na świeżym powietrzu.

Szczegóły:
 • Plum Drewniana wieża obserwacyjna Premium jest idealna do inspirujących i pomysłowych zabaw na świeżym powietrzu i pomaga dzieciom uwolnić całą swoją energię.
 • Cechy: drewniana wieża z drabinką, ścianka wspinaczkowa z kolorowymi uchwytami ręcznymi i nożnymi, lornetka, telefon, zjeżdżalnia falista, tablic, piaskownica i opcjonalnie huśtawka
 • Zjeżdżalnię falistą można przekształcić w zjeżdżalnię wodną, podłączając do niej wąż ogrodowy, co gwarantuje jeszcze większą radość z użytkowania.
 • Wykonany z wysokiej jakości, certyfikowanego przez FSC® świerku europejskiego, który obiecuje optymalną grubość, trwałość i wytrzymałość.
 • Dostawa odbywa się w płaskich opakowaniach i przy pomocy zrozumiałej instrukcji obsługi, wszystkie elementy są wstępnie nawiercone.
 • piaskownica zawiera folię ochronną, która zapobiega wrastaniu trawy i chwastów, a jednocześnie umożliwia dobre odprowadzanie wody.
 • 12 miesięcy gwarancji producenta na trwałość drewna i odporność na uszkodzenia spowodowane przez owady
 • Wymiary nadwozia: 3,64 x 1,06 x 2,40 m
 • Liczba opakowań: 5
 • Wiek: od 3 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Proszę zachować 2-metrową bezpieczną odległość w pobliżu. Tylko do użytku prywatnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy. Maksymalne wykorzystanie do 12 roku życia. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg na element. Produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Polecamy

product_detail_ad

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Drewniana wieża obserwacyjna
4
4 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 2
 
4 gwiazdki
| 1
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 1
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum ® Drewniana wieża obserwacyjna
plum ® Drewniana wieża obserwacyjna
2.848,00 zł