ADWENTOWE RABATY 🕯️
ADWENTOWE RABATY 🕯️
Tylko jeszcze dziś:
Oszczędź aż do 280 zł!
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz rabat
plum  ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem
Produkt zrównoważony

plum ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem


SCD¹
1.494,00 zł
Cena
1.454,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
Oszczędzasz
40,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A207386

EAN: 5036523055949

plum ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Plum ® Drewniana huśtawka urzeka siedziskiem w optyce zwierzęcej, które można w najkrótszym czasie przekształcić z siedziska Bayba w fotelik huśtawkowy dla starszych dzieci. Trzypoziomowe siedzisko i drewniana rama mogą być ustawiane i opuszczane w zależności od wieku dziecka. Miękkie liny poliamidowe i dopasowana uprząż bezpieczeństwa zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wykonana z drewna z certyfikatem FSC®, huśtawka gwarantuje stabilność i wytrzymałość.

Szczegóły:
  • Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem, może być szybko i łatwo przekształcona z huśtawki dziecięcej w wysoką huśtawkę dla starszych dzieci.
  • Huśtawka zawiera 3-stopniowe siedzisko o wyglądzie zwierzęcia, miękkie sznurki poliamidowe i pasujące pasy bezpieczeństwa dla niemowląt, maluchów i starszych dzieci.
  • Wykonane z drewna z certyfikatem FSC®
  • Wymiary nadwozia: 1,48 x 1,62 x 1,90 m
  • Materiał: Drewno
  • Waga użytkownika: maks. 50 kg
  • Wiek: od 1,5 roku
Uwaga
Fotelik dziecięcy: Nie do użytku przez dzieci poniżej 36 miesięcy. Fotelik dla dziecka: Nie do użytku przez dzieci poniżej 12 miesięcy. Połykalne małe części. Niebezpieczeństwo upadku i zakleszczenia się. Musi być zmontowany przez dorosłego. Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg. Tylko do użytku zewnętrznego. Tylko do użytku prywatnego.

Polecamy

product_detail_ad

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem
4.5
8 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 5
 
4 gwiazdki
| 3
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum  ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem
plum ® Drewniana huśtawka, która rośnie wraz z twoim dzieckiem
SCD¹ 1.494,00 zł
1.454,00 zł