plum® Domek Discovery Nature Play Hideaway
Produkt zrównoważony
Cena
4.013,00 zł
Nie zawiera kosztów wysyłki
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A261247

EAN: 4260341189437

plum® Domek Discovery Nature Play Hideaway
Baw się, pobudź kreatywność i rozjaśnij swój dzień z domkiem Plum® Discovery Nature Play Hideaway. Genialny design, bambusowy dzwonek, rynna deszczowa, skrzynka na listy, a nawet wbudowaną donicę na kwiaty - oto cechy, które pokochają przyszłe pokolenia miłośników natury.

W tym domku nie ma żadnych zasad, dzieci mogą tworzyć własne ciasto błotne na aden stole i zapisywać swoje przepisy na wycieranym okienku do malowania. Dach można zagospodarować tak, aby idealnie komponował się z ogrodem. Unikalny kształt i konstrukcja plum Discovery ® Nature Play Hideaways zapewnia 360° zabawy. Twoje maluchy nauczą się hodować rośliny, podlewać własne kwiaty i szanowania natury.

Szczegóły:
  • Wymiary: 200 x 130 x 126 cm
  • Z bambusowym dzwonkiem, rynną deszczową, skrzynką pocztową i doniczką z roślinami
  • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Tylko do użytku prywatnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy.

Polecamy

product_detail_ad

Akcesoria

Cena
1.774,00 zł
Cena
2.675,00 zł

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum® Domek Discovery Nature Play Hideaway
5
4 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 3
 
4 gwiazdki
| 1
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum® Domek Discovery Nature Play Hideaway
plum® Domek Discovery Nature Play Hideaway
4.013,00 zł