noppies śpiwór Nanno White
Tabela rozmiarów
Wariant:
  • noppies śpiwór Nanno White
  • noppies śpiwór  Nanno Dark Grey

Cena
221,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A229994

noppies śpiwór Nanno White
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
W tym miękkim 4-sezonowym Nanno White śpiworze Noppies Baby Home Twoje dziecko może dobrze spać przez cały rok. Śpiwór zewnętrzny wykonany jest z aksamitu, a wewnętrzny z miękkiej bawełny. Śpiwór ma wartość TOG 0,8 i składa się w 80% z bawełny organicznej i 20% z poliestru. Śpiwór ma 80 cm długości i nadaje się dla dzieci od 3 miesięcy do ok. 9 miesięcy.

Jaka jest wartość TOG?

Wartość TOG wskazuje temperaturę otoczenia, dla której produkt jest odpowiedni. Ważne jest, aby dziecko nie zamarzało lub nie nagrzewało się z nim zbytnio. Za pomocą wartości TOG można wybrać odpowiedni produkt na sezon. Im wyższy TOG, tym lepiej utrzymuje ciepło dziecka. Te wartości TOG są określane przez niezależne laboratorium Intertek (ITS).

Ustalone wartości TOG wynoszą:0,5 TOG dla temperatury pokojowej od 24 do 27 stopni Celsjusza1,0 TOG dla temperatury pokojowej od 21 do 23 stopni Celsjusza2,5 TOG dla temperatury pokojowej od 10 do 20 stopni Celsjusza.

Szczegóły dotyczące produktu:
  • Materiał: 80% bawełna organiczna, 20% poliester.
  • Możliwość prania w temperaturze 40 °C

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

noppies śpiwór Nanno White
221,00 zł