Mid Season Update

Odkryj nowe produkty od naszych starannie wyselekcjonowanych producentów!

Mädchen spielt mit kindsgard Kletterdreieck

Nasze nowości

Wybrane specjalnie dla Ciebie - Nasi nowi producenci

#Platzhalter

LIEWOOD

LIEWOOD to międzynarodowa marka lifestylowa dla dzieci, stworzona z myślą o ułatwianiu rodzinnego życia. Koncentrując się na funkcjonalności i innowacyjności, LIEWOOD projektuje i produkuje zabawki, wyposażenie wnętrz, meble, akcesoria, odzież i obuwie dla niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty są tworzone z myślą o estetyce, jakości i świadomym stylu życia. Dążąc do dokonywania bardziej świadomych wyborów, w naszej produkcji wykorzystujemy szeroką gamę materiałów pochodzących z recyklingu i certyfikowanych. Nasze produkty są wytwarzane w kontrolowanych, bezpiecznych i uczciwych warunkach przez zaufanych dostawców.

MEMBANTU

Więcej snu dla dzieci i rodziców oraz poczucie bezpieczeństwa.
Większość dzieci uwielbia kojące kołysanie w ramionach rodziców. Jednak od czasu do czasu rodzice również potrzebują czasu na inne rzeczy. W tym właśnie pomaga kołyska sprężynowa Membantu: regularny, delikatny ruch pozwala dzieciom szybciej się uspokoić i łatwiej zrelaksować. Sprężynowy mechanizm kołyski zapewnia równomierny ruch, który pomaga dziecku zasnąć.  Dzięki stojakowi kołyskę można ustawić i zabrać wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

#Platzhalter
#Platzhalter

MODU

Odkryj nieskończone możliwości zabawy.
Piankowe klocki, łączniki i koła - to takie proste. MODU zapewnia niekończącą się zabawę dla dzieci w każdym wieku. Jako zabawka, mebel i zestaw konstrukcyjny, który rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając wiele lat zabawy i może być dowolnie rozbudowywany.  Odkryj niezliczone unikalne zabawki naturalnej wielkości i elementy do jazdy, huśtania i toczenia, skakania, wspinania się i balansowania. Zachęcaj dzieci do rozwijania umiejętności motorycznych poprzez otwartą zabawę lub buduj zabawne zjeżdżalnie, bujane koniki, deski do balansowania i wymyślone konstrukcje. Dostosuj zabawki do wieku dziecka i poszerzaj swoją kolekcję w miarę jak dziecko rośnie. MODU to zrównoważona zabawka o długim cyklu życia. Została wyprodukowana w Europie i w 100% nadaje się do recyklingu.

Play & Go

Przełomowy produkt Play & Go - torba na zabawki, odniósł tak duży sukces, ponieważ producenci poświęcili czas na zrozumienie sposobu myślenia dzieci i rodziców, którzy będą z niego korzystać. Z pomocą swoich dzieci, Camiel i Colette, stworzyli intuicyjny, praktyczny projekt, który sprawia, że przechowywanie zabawek staje się zabawą.  Ich pierwszy przełomowy produkt to torba do przechowywania zabawek i stylowa mata do zabawy. Kilka lat później opracowali wielokrotnie nagradzane produkty Bloom i EEVAA, które są jeszcze bardziej praktyczne i wielofunkcyjne. Odkryj Play&Go już teraz! 

#Platzhalter
#Platzhalter

SIX DEGREES

Dzięki nowo opracowanej marce SIX DEGREES wnosimy nowy impuls i nowe standardy na rynek hulajnóg. Marka została stworzona w oparciu o model Six Degrees of Freedom i chcemy, aby była wiernym towarzyszem w codziennym życiu. Czy to w parku, w biurze czy w szkole - z hulajnogami SIX DEGREES jesteś zawsze mobilny. Hulajnogi zachwycają stylowym wyglądem i wspaniałymi kolorami. Wysokiej jakości wyposażenie sprawia, że modele te są pierwszorzędnym i niezawodnym towarzyszem. 

Toddlekind

Odkryj Toddlekind: najlepsze rozwiązanie dla stylowej i bezpiecznej przestrzeni do zabawy dla Twojego dziecka. Dzięki połączeniu innowacyjnego designu i najwyższej jakości, Toddlekind tworzy bezpieczne warunki, w których dzieci mogą uwolnić swoją wyobraźnię. Wykonane z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów, dywaniki zapewniają miękką i ochronną powierzchnię dla każdej przygody. Uzupełnij pokój dziecka o stylowe kosze do przechowywania, idealne do organizowania zabawek i akcesoriów oraz pasujące do mat do zabawy.

#Platzhalter

kindsgard

kindsgard to wymarzony świat zabawy i dobrego samopoczucia, dostosowany do potrzeb najmłodszych. Dzięki meblom dziecięcym, zabawkom, modzie i tekstyliomkindsgard staje się częścią szczęścia każdej młodej rodziny. Doskonale łączymy skandynawskie kolory i wzory z ponadczasowymi wzorami.