Qeridoo - Bezpiecznie na drodze!

Familienausflug mit zwei Qeridoo Fahrradanhängern

Jak uprawiać jogging, gdy trzeba opiekować się dzieckiem? Jak pozostać aktywnym i cieszyć się sportowym stylem życia - z dzieckiem? Czy istnieje bezpieczny i niezawodny sposób na zabranie dziecka ze sobą? Te myśli były początkową iskrą dla marki Qeridoo - ponieważ rynek nie oferował tego, czego potrzebowali rodzice. To, co zaczęło się w 2006 roku od sprzedaży akcesoriów dziecięcych z domu, jest teraz sprawą bliską sercom ponad 50 osób. Dyrektor zarządzający Nikolai Boldt połączył wszystkie działania pod marką Qeridoo w 2010 roku. Qeridoo jest obecnie jednym z czołowych producentów przyczepek rowerowych dla dzieci, innych rozwiązań transportowych i akcesoriów. Od niemowląt po małe dzieci, Qeridoo jest ekspertem w dziedzinie innowacji i bezpieczeństwa w zrównoważonym transporcie dzieci.

Mann fährt mit Fahrrad und Fahrradanhänger an See entlang
Kind sitzt lachend im Fahrradanhänger

Über uns

Kind sitzt im Fahrradanhänger und trinkt aus Flasche

Wyprodukowane w Buchholz, zaprojektowane dla świata

Wszystkie projekty i pomysły powstają w siedzibie niemieckiej firmy w pobliżu Hennef, a dokładniej w Buchholz. Na początku 2018 roku firma przeniosła się do nowo wybudowanej siedziby z przyległym centrum logistycznym, częściowym zakładem produkcyjnym i biurami. Dzięki wewnętrznemu działowi rozwoju i wewnętrznemu laboratorium badawczemu wszyscy pracownicy każdego dnia pracują jeszcze ciężej, aby uczynić Qeridoo jeszcze lepszym: tu jest łączone modne wzornictwo, technologia i funkcje w celu tworzenia innowacyjnych, bezpiecznych i zrównoważonych produktów dla dzieci i rodziców.

Bezpieczeństwo i technologia: ponieważ Twoje dziecko jest dla nas ważne

Firma opracowuje wyłącznie produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie wystarczy spełniać istniejące standardy i normy bezpieczeństwa, Qeridoo chce je przekraczać. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Qeridoo jest jedynym producentem, który zamyka niebezpieczną lukę w bezpieczeństwie dzięki innowacyjnym i opatentowanym ochraniaczom głowy. Wysoka trwałość dzięki wytrzymałym materiałom, wielofunkcyjność, specjalna konstrukcja ułatwiająca konwersję i wiele pięknych detali sprawiają, że przyczepka rowerowa Qeridoo zachwyca dzieci i ich rodziców. 

Mutter hockt vor Fahrradanhänger
Mädchen liegt in Fahrradanhänger

Nasza specjalność: transport niemowląt

Zwłaszcza najmłodsze dzieci potrzebują najlepszej ochrony: dlatego Qeridoo rozszerzyło swoje portfolio produktów o innowacyjne rozwiązania transportowe wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa dla niemowląt, które nie są jeszcze w stanie samodzielnie siedzieć. Dzięki innowacyjnemu Hamakowi Plus i fotelikowi samochodowemu dla niemowląt możesz podróżować razem z dzieckiem już od 4 tygodnia życia.

NOWOŚĆ

Qeridoo Banner mit Qeridoo Fahrradanhänger und Qeridoo Lastenanhänger

Fantastycznie praktyczne: nowa przyczepka transportowa
Qubee i Qubee XL zapewniają miejsce dla twojego bagażu. Niezależnie od tego, czy zapakujesz akcesoria na piknik, bagaż, skrzynki z napojami czy zakupy - cokolwiek chcesz przewieźć, Qubee jest Twoim przydatnym pomocnikiem. Przyczepka może być obsługiwana w różnych trybach - w trybie przyczepy bezpośrednio na rowerze lub, dzięki opcjonalnym akcesoriom, jako wózek ręczny z oddzielnym kołem i hakiem holowniczym. Najważniejsze: gdy nie potrzebujesz Qubee, można go złożyć do minimalnych rozmiarów w kilku prostych krokach i równie szybko jest gotowy do ponownego użycia.