Lato i podróże

Pierwsza podróż z dzieckiem zbliża się wielkimi krokami. Na rodzinę czekają nowe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia. Aby nadchodzące wakacje lub krótka wycieczka zakończyły się sukcesem, potrzeba nieco więcej przygotowań. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni sprzęt na wyjazd.

Najważniejsi towarzysze w podróży

Nasze bestsellery na podróż

Odkryj naszą TOP markę na lato

Zabawa i gry na dworze

Aby dobrze się bawić na słońcu, niezbędny jest odpowiedni zestaw wakacyjny. Ochrona przed słońcem i odpowiedni sprzęt do pływania są szczególnie ważne dla dzieci.

Wycieczka rowerowa z rodziną

Czy to na wakacjach, czy w pobliżu domu - przejażdżka rowerowa latem to świetna zabawa dla całej rodziny!

Pierwsza wyprawka dla letnich dzieci

Temperatury rosną - dla noworodków urodzonych latem istotny jest wybór odpowiedniej odzieży, a także wyposażenia. Za ciepło lub za zimno - co jest odpowiednie dla mojego dziecka przy wyborze ubrań? Ponieważ gorące dni i noce są prawdziwym wyzwaniem dla Twojego malucha latem, zebraliśmy tutaj kilka praktycznych wskazówek dotyczących odpowiednich ubrań:

Gotowy do podróży samolotem z dzieckiem

Wybierasz się na rodzinne wakacje? Przed podróżą upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz. 

Odzież letnia

Krótka wycieczka samochodem

Samochód to dobry wybór na krótsze podróże. Nie musisz trzymać się ścisłego harmonogramu i możesz zrobić sobie przerwę, kiedy tylko chcesz - ruszaj w krótką podróż samochodem!

FotelikiFoteliki bez pozycji leżącejFoteliki RWF ReboarderAkcesoria do fotelików

Mali wakacyjni pomocnicy

Oprócz oczywistych przedmiotów, takich jak ubrania, torba do przewijania i pieluchy, istnieją również inne rzeczy, które są niezbędne do spędzenia miłych wakacji z maluchem:

Mistrzostwa Europy 2024

Zbliża się najważniejsze wydarzenie lata 2024 - Mistrzostwa Europy. Wspólna gra w piłkę nożną w domu, w ogrodzie lub podczas podróży to świetna zabawa dla całej rodziny!