EXIT Stół ogrodowy Aksent L
Cena
700,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT
za ok. 11 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248481

EAN: 8718469465897

EXIT Stół ogrodowy Aksent L
Dzięki stolikowi ogrodowemu dzieci uczą się radzić sobie z naturą w zabawny sposób. Gleba, woda, kwiaty i inne rośliny? To idealne składniki, aby nauczyć dzieci, jak połączona jest ze sobą natura. Poszukajcie wspólnie roślin ogrodowych, które możecie posadzić. Dzieci będą mogły samodzielnie dbać o swoje sadzonki w rabatce z firmy EXIT Toys. EXIT Rabatka Aksent XL stoi stabilnie na 4 drewnianych nogach. Nawet kilkoro dzieci może się jednocześnie przy niej bawić. Podwyższenie sprawia, że zwierzęta mają trudniejszy dostęp do rabatki, a sprzątanie po zabawie jest dziecinnie proste.Aksent L z firmy EXIT Toys zbudowany jest z certyfikowanego drewna sosnowego (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Drewno pochodzi ze Skandynawii i jest wysokiej jakości. Drewno sosonowe EXIT jest impregnowane pod wysokim ciśnieniem. To sprawia, że drewno jest bardzo długotrwałe i nie potrzebuje dodatkowej obróbki. Korzystaj z drewnianej rabatki EXIT przez wiele lat bez zmartwień!

Szczegóły:
  • prosty design, wielofunkcyjne zastosowanie
  • max. obciążenie: 45 kg na 1 hak
  • materiał: Drewno cedrowe
Standardowo zawarte
Stół ogrodowy
instrukcja

Sponsorowany

product_detail_ad

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: EXIT Stół ogrodowy Aksent L
4
1 Opinia klienta
 
5 gwiazdki
| 0
 
4 gwiazdki
| 1
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Stół ogrodowy Aksent L
EXIT Stół ogrodowy Aksent L
700,00 zł