EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona
NOWOŚĆ

EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona


Wariant:
  • EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - czarna
  • EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona

Cena
3.755,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A337572

EAN: 8720289694210

EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Trampolina EXIT Lotus Premium to okrągła trampolina z obręczą ochronną i siatką bezpieczeństwa klasy premium. Dzięki unikalnym stopom w kształcie litery L, trampolina EXIT Lotus Premium wyróżnia się spośród innych trampolin na stopach. Zarówno w konstrukcji, jak i stabilności: stopy w kształcie litery L sprawiają, że rama Lotusa jest super stabilna i zmniejsza ryzyko przewrócenia się nawet podczas najwyższych skoków.

Trampolina EXIT Lotus Premium jest wyposażona w siatkę bezpieczeństwa premium z zachodzącym na siebie wejściem. To przyjazne dla dzieci wejście zamyka się automatycznie, aby zabezpieczenie nie pozostało otwarte niezauważone. Rurki siatki bezpieczeństwa Premium pokryte są wysokiej jakości pianką XPE. I tak jak inne trampoliny EXIT, również trampolina Lotus Premium posiada system EXIT Foot Protection System (FPS). Ta siatka pomiędzy siatką do skakania a krawędzią ochronną zapobiega zaplątaniu się dzieci w stopy pomiędzy sprężynami.

Siatka bezpieczeństwa premium trampoliny EXIT Lotus Premium posiada dwa pierścienie z włókna szklanego i bardzo mocne rurki, dzięki czemu siatka jest super napięta i bardzo stabilna. Podwójne sprężyny stożkowe o wysokości nie mniejszej niż 21,6 cm zapewniają doskonały skok i miękkie lądowanie dla doświadczonych skoczków i starszych dzieci. Trampolina posiada również mocną obręcz ochronną z wodoodporną warstwą Pvc. Co równie ważne, rama trampoliny jest ocynkowana i malowana proszkowo, dzięki czemu rdza i zarysowania nie mają szans.

Szczegóły:
  • Model: Trampolina na nogach
  • Z systemem ochrony stóp
  • Materiał: PP (polipropylen)
  • Wysokość: 258 cm
  • Średnica: ø 305 cm
  • Waga: 84 kg
  • Wiek: od 3 lat

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona
EXIT Lotus Premium Trampolina ø305cm - zielona
3.755,00 zł