EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona
NOWOŚĆ

EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona


Wariant:
  • EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - czarna
  • EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona

Cena
2.580,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A337546

EAN: 8720289694494

EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Trampolina EXIT Lotus Class ic to okrągła trampolina z obręczą ochronną i siatką zabezpieczającą. Dzięki unikalnym stopom w kształcie litery L, trampolina EXIT Lotus Class ic wyróżnia się spośród innych trampolin na stopach. Zarówno w konstrukcji, jak i stabilności: stopy w kształcie litery L sprawiają, że rama Lotusa jest super stabilna i zmniejsza ryzyko przewrócenia się nawet podczas najwyższych skoków.

Trampolina EXIT Lotus Class ic posiada w zestawie siatkę zabezpieczającą z nakładanym wejściem. To przyjazne dla dzieci wejście zamyka się automatycznie, aby zabezpieczenie nie pozostało otwarte niezauważone. Rurki siatki zabezpieczającej pokryte są pianką. I tak jak inne trampoliny EXIT, trampolina Lotus Class ic również posiada system EXIT Foot Protection System (FPS). Ta siatka pomiędzy siatką do skakania a krawędzią ochronną zapobiega zaplątaniu się dzieci w stopy pomiędzy sprężynami.

Stylowy wygląd trampoliny Lotus Class ic wykracza poza ramę: pierścień z włókna szklanego jest używany do kształtowania siatki bezpieczeństwa, aby była ładna i napięta. Trampolina posiada podwójne sprężyny stożkowe, zapewniają one płynne odbijanie się. Dodatkowo krawędź ochronna trampoliny posiada ochronną, hydrofobową warstwę Pvc. Rama trampoliny jest ocynkowana i malowana proszkowo, dzięki czemu rdza i zarysowania nie mają szans.

Szczegóły:
  • Model: Trampolina na nogach
  • Z systemem ochrony stóp
  • Materiał: PP (polipropylen)
  • Wysokość: 258 cm
  • Średnica: ø 253 cm
  • Waga: 69,5 kg
  • Wiek: od 3 lat

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona
EXIT Lotus Class ic trampolina ø253cm - zielona
2.580,00 zł