Nasz alternatywa do wykupionego produktu

EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 300, czerwony
obecnie wyprzedano

EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 300, czerwonyCena
2.559,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248291

EXIT Drewniany domek zabaw Fantasia 300, czerwony
W drewnianym domku zabaw EXIT Fantasia 300 w zieleni każde dziecko czuje się jak w domu. Będziesz szczęśliwy, jeśli po prostu zadbasz o domek zabaw. Ten zabawny domek EXIT Fantasia stoi na palach i ma świetną zjeżdżalnię. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Szczegóły takie jak komin, zabawnie ukształtowane ramy i pochylona poręcz dopełniają drewniany domek zabaw EXIT Fantasia 300!

Ekologiczny drewniany domek zabaw

Drewniane domki EXIT wykonane są z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka.

Przeżyj największe przygody
Dla drewnianego domku EXIT Fantasia 300 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o świetnym zestawie piknikowym ze stołkami, skrzynce na kwiaty lub domku dla ptaków? Zindywidualizuj swój domek zabaw i przeżyj największe przygody na świeżym powietrzu!

Szczegóły:
  • Zawiera zjeżdżalnię oraz balustradę
  • 2 okna dachowe
  • max. obciążenie: 100 kg
  • materiał: Drewno cedrowe
Standardowo zawarte
Przygotowany zestaw do łatwego montażu
zjeżdżalnia
instrukcja

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki