EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny
NOWOŚĆ

EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny


Wariant:
 • EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - szary + szyberdach
 • EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny

SCD¹
6.434,00 zł
Cena
6.238,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
Oszczędzasz
196,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A305963

EAN: 8720088268117

EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny
Opis produktu został przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu internetowego.
Basen drewniany EXIT ø488 x 122 cm to okrągły basen ramowy z pokrywą. Basen o drewnianym wyglądzie w standardzie posiada pompę filtrującą Sand oraz drabinkę basenową, dzięki której można bezpiecznie wejść i wyjść z basenu. Dzięki dużej średnicy basenów, jest w nich dużo miejsca na pluskanie się na materacu powietrznym. Wolisz nurkować? Basen EXIT Stone ma 122 centymetry głębokości, więc naprawdę można zanurkować pod wodą. Dzięki wysokiej jakości basenowi ramowemu EXIT Toys masz gwarancję najbardziej niesamowitych wodnych przygód we własnym ogrodzie!

Piękny basen do ogrodu

Basen Wood ma modern i mocny wzór drewna na bocznej ścianie, dzięki czemu przyciąga wzrok w ogrodzie. Wnętrze basenu jest niebieskie, co daje uczucie świeżości w basenie. Basen EXIT posiada mocne 3-warstwowe ściany wykonane z PVC i poliestru. Okrągły kształt basenu tworzy przytulną atmosferę i pozwala na zabawę w basenie kilku osobom jednocześnie. Odkryj, kto potrafi najszybciej przepłynąć pasy, bobować razem na materacu powietrznym lub nurkować w poszukiwaniu zabawek na dnie. W skrócie: z okrągłymi basenami z EXIT Toys nie będziesz się nudzić ani przez chwilę.

Wielofunkcyjna pokrywa basenowa

Z przykryciem basenowym EXIT nie jesteś już zależny od prognoz pogody. Pokrywa zapewnia, że do wody nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, a jednocześnie jest zrównoważonym rozwiązaniem dla ogrzewania wody, ponieważ ciepło słoneczne jest zatrzymywane pod pokrywą. Pokrywa jest bardzo łatwa do otwarcia dzięki unikalnemu mechanizmowi zawiasów, a dzięki przezroczystej folii nie przegapisz niczego, co dzieje się poza basenem. Dzięki pokrywom basenowym ze strony EXIT Toys możesz cieszyć się pływaniem w każdą pogodę!

Lata orzeźwiającej kąpieli w basenie

Odkryj, jak stabilny może być okrągły basen do zabudowy: malowana proszkowo stalowa rama i mocne stopy ramy basenu EXIT Wood zapewniają, że basen jest zawsze stabilny i może być używany przez lata. Dołączony system cyrkulacji wody dopełnia ten basen. Wysokiej jakości pompa filtracyjna Sand oczyszcza najmniejsze cząsteczki z basenu, przepompowując wodę przez złoże filtracyjne. Dzięki temu zanieczyszczenia takie jak Sand , robaki czy algi trafiają do filtra. W basenie EXIT Wood zawsze weźmiesz świeżą kąpiel!

Szczegóły produktu:
 • Stelaż basenu ze stali czarnej ø488 x 122 cm.
 • Brązowa wyściółka z mocnym wzorem drewna
 • Pokrywa basenu
 • Powierzchnia do pływania: ø 488 x 110 cm
 • Zalecana głębokość wody: 110 cm
 • Pojemność wodna: 19330 litrów
 • Maksymalna liczba osób: 5
 • Wiek: od 6 lat
W zestawie w standardzie:
 • Drabina
 • Sand filtr z wężem
 • Okładka
 • Zestaw naprawczy wkładka
 • Pula ramowa ø 488 x 122 cm

Polecamy

product_detail_ad

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny
EXIT Basen ramowy ø488x122cm(12v Sand filtr) - Drewno + Dach słoneczny
SCD¹ 6.434,00 zł
6.238,00 zł