Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm
Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm

Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm


Cena
1.116,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A309184

EAN: 4010395777735

Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Każdy produkt Alvi ® jest wymyślany, design ed i produkowany z wielką miłością i troską - aby zapewnić małym Ziemianom jak najlepszy start w życie. Przy wyborze materiałów i wytwarzaniu produktów Alvi ® zwraca uwagę nie tylko na najwyższą jakość, ale także na uczciwość i zrównoważony rozwój. W końcu chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka.

Podczas konstruowania i produkcji materacy, Alvi ® zwraca szczególną uwagę na jak najlepszą wentylację rdzeni materacy. Powietrze może cyrkulować, zapobiega się nagromadzeniu ciepła i tworzy się przyjemny klimat do spania.

Gwiazdki i karo wycięte na stronie niemowlęcej, wraz z tkaniną dystansową 3D, zapewniają największą możliwą wentylację w pionie i poziomie. Ponadto zimna pianka jest stabilna wymiarowo i dynamiczna we wszystkich kierunkach.
Tkanina dystansowa 3D posiada przepuszczającą powietrze strukturę plastra miodu i poprawia krzywą temperatur.
Strona Junior wykonana jest z zimnej pianki o wysokiej gęstości dla najwyższych wymagań i pionowej wentylacji w środku rdzenia.

Szczegóły produktu:
 • Wymiary: szerokość x długość x wysokość 70 x 140 x 10 cm.
 • Materiał: zimna pianka z tkaniną dystansową 3D
 • Punktowo elastyczna zimna pianka
 • Największa możliwa wentylacja dzięki wyciętym gwiazdom i diamentom
 • Z bezpieczną krawędzią chroniącą przed obtłuczeniami
 • Strona dla niemowląt i Junior
 • Strona niemowlęca: tkanina dystansowa 3D optymalizuje krzywą temperatur, stabilna wymiarowo i dynamiczna we wszystkich kierunkach, optymalna regulacja klimatu poprzez pionową i poziomą wentylację.
 • Junior strona: stabilna dzięki wysokiej gęstości zimnej pianki, pionowa wentylacja środka rdzenia, materiał pokryciowy: TENCEL®&Dry (73% poliester, 27% lyocell, 100% poliester tkanina dystansowa)
 • Pokrowiec można zdjąć na dwie części za pomocą zamka błyskawicznego na całej długości
 • Pokrowiec można prać w temperaturze do 60°, nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej
 • Odpowiednie dla osób cierpiących na alergie
 • Certyfikowany zgodnie z Öko-Tex Standard 100 - A03-0680 Hohenstein HTTI
Objaśnienie materiału:
 • Zimna pianka
  Posiada wysokiej jakości surowce i wysoką elastyczność punktową. Zimna pianka ma otwarte pory i dlatego lepiej przepuszcza powietrze, czyli jest bardziej oddychająca i lżejsza niż inne pianki. Ponadto charakteryzuje się wysoką odpornością, trwałością i długą żywotnością. Zimna pianka jest przyjazna dla środowiska i szczególnie polecana dla alergików.

 • TENCEL®&Dry
  Pokrowiec TENCEL®&Dry zastępuje dotychczasowy pokrowiec Celliant. Tkanina Tencel jest tak zwanym "włóknem nowej ery", w 100% biologicznym, a więc jest surowcem naturalnym. Jest on szczególnie przyjazny dla skóry i reguluje klimat. Wysokiej jakości dzianina strukturalna Tencel, która ma szczególnie miękką i przytulną powierzchnię. Okładka przekonuje ulepszoną elastycznością punktową. Prowadnica powierzchni i krawędzi posiada zintegrowany system klimatyczny Control . Dodatkowo pokrowiec jest zdejmowany na dwie części za pomocą zamka błyskawicznego na całej długości.

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm
Alvi ® Materac Air Sleep II 70 x 140 cm
1.116,00 zł