BOCIAN ROZDAJE RABATY
BOCIAN ROZDAJE RABATY
Tylko dziś!
aż do 280 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz kuponi

Programy partnerskie

Prowadzisz własną stronę internetową i chętnie zamujesz się tematyką dzieci i niemowląt? Możesz więc zacząć współpracę z programem afiliacyjnym sklepu pinkorblue.pl! 

Sklep pinkorblue.pl – atrakcyjny partner cieszący się dużą popularnością

Sklep internetowy pinkorblue.pl zalicza się do najpopularnejszych sklepów z akcesoriami dla niemowląt i dzieci. W ofercie sklepu znajduje się ponad 20.000 artykułów niezbędnych dla dzieci od chwili narodzin do szóstego roku życia, takich jak: smoczki, wózki dziecięce, foteliki samochodowe, systemy podróżne, a także odzież i zabawki. Sklep posiada bogaty wybór mat do raczkowania, huśtawek, krzesełek do karmienia, pozytywek i wiele więcej. Sklep gwarantuje szybką wysyłkę oraz miłą Obsługę Klienta, która chętnie służy pomocą i radą.

 Tak działa program partnerski z pinkorblue.pl

Wystarczy zalogować się na stronie cj.com i zarejestrować do programu partnerskiego sklepu pinkorblue.pl. Gotowe banery reklamowe pokierują Cię na właściwą stronę. Alternatywnie można użyć linków tekstowych. Każdy odwiedzający i dokonujący zakupu na naszej stronie poprzez baner reklamowy, otrzyma prowizję. Prowizja zależna jest od wartości zakupionych produktów - im większa wartość, tym większa prowizja.

Atrakcyjna prowizja partnerska dzięki przeciętnie wysokim wartościom koszyka

Ale nie tylko: prowizję otrzymasz również wtedy, gdy odwiedzający najpierw zapozna się z ofertą sklepu, a dopiero później dokona zakupu. Dzięki użytym tzw. ciasteczkom – które aktywne są przez 60 dni, będziesz rejestrowany jako pośrednik między Klientem a sklepem. Jako nasz partner otrzymasz dostęp do różnych akcji, takich jak: kupony rabatowe, promocje czy darmowa wysyłka. Proces ten pomoże też uzyskać większe prowizje.

Zalety współpracy:

• Atrakcyjna rekompensata - korzystaj z ciekawych warunków współpracy
• Długa aktywność ciasteczek na stronie: dzięki aktywnym ciasteczkom przez 60 dni, zyskujesz prowizję nawet gdy Klient dokona zakupu w późniejszym czasie
• Akcje promocyjne: dostęp do różnych akcji promacyjnych, konkursów i kuponów rabatowych, które otrzymują wyłącznie nasi partnerzy
• Zoptymalizowana reklama: dostęp do atrakcyjnych banerów z reklamą i logo
• Niezobowiązująca i darmowa rejestracja

 

 

 

      Zarejestruj się na cj.com w naszym programie partnerskim!