Wyprawkowe rabaty ❕
Wyprawkowe rabaty ❕
Oszczędź dziś
do 280 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz rabat

Opinie o produktach są ważną częścią pinkorblue.pl. Dzięki temu masz możliwość przekazania swojej opinii i pomocy innym klientom w podjęciu decyzji o zakupie! Oceny innych klientów mogą pomóc również Tobie w dokonaniu wyboru.

Wiarygodność

Oceny pinkorblue.pl mogą dokonać tylko zweryfikowani kupujący. Dlatego masz możliwość oceny zakupionych produktów dopiero po złożeniu zamówienia. Następnie zespół zarządzający opiniami klientów eKomi samodzielnie i zgodnie z określonymi wytycznymi sprawdzi Twoją ocenę. Dopiero wtedy zostanie aktywowany i widoczny dla wszystkich klientów. Możesz więc polegać na prawdziwych opiniach klientów.

Współpraca z eKomi

eKomi pomaga nam zbierać recenzje produktów i samodzielnie je sprawdzać. Możesz więc polegać na poważnym i odpowiedzialnym procesie oceny. Ogólna ocena wynika z zebranych opinii klientów. W zależności od efektu możemy ozdobić się pieczęcią w kolorze złotym, srebrnym lub brązowym. Dzięki temu zawsze możesz szybko sprawdzić, jak dobrze sobie radzimy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym partnerze eKomi, zajrzyj tutaj.