O nas

Gdy na świat przychodzi dziecko, dookoła wszystko się zmienia. By zmiany następowały stopniowo Pinkorblue.pl stara się towarzyszyć Państwu już od samego początku do okresu wczesnoszkolnego. W asortymencie naszego sklepu znjadą Państwo ponad 100.000 produktów w korzystnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i zapoznania się z naszą ofertę. Już od 150 zł oferujemy wysyłkę gratis!

Ponad 100.000 produktów

Od maja 2012 roku Pinkorblue.pl oferuje rodzicom ponad 100.000 produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprawdzone i renomowane wózki oraz foteliki samochodowe na pierwsze wycieczki jak i ogromny wybór zabawek i urbań dla dzieci. Począwszy od pieluszek na wyposażeniu pokoju dziecięcego skończywszy dbamy, by oferowane przez nas ceny produktów sprzyjały zakupowym przedsięwzięciom.

Renomowani producenci

Pinkorblue.pl oferuje produkty wysokiej jakości znanych i lubianych marek. Dzięki zaufanym i kompetentnym partnerom logostycznym przesyłki wysyłane z Niemiec docierają do Państwa w ciągu 3-5 dni.

Atrakcyjne promocje

Niezależnie od okazji nasi pracownicy stale przygotowują dla Państwa wyjątkowe promocje i konkursy z nagrodami. Na naszym facebookowym profilu chętnie dzielimy się z Państwem wyjątkowymi ofertami i kuponami rabatowymi.

Państwa zadnie jest dla nas ważne

Jeśli pragną Państwo podzielić się znami opinią na temat naszego sklepu i dokonywanych w nim zakupów zachęcamy do kontaktu mailowego.
Nasz adres: sklep@pinkorblue.pl.

Życzymy udanych zakupów!