-10% rabatu na wszystko* ❕
-10% rabatu na wszystko* ❕
Kupon ważny do 22.04:
RAB4219
00
godz.
00
min.
00
sek.
Odbierz rabat

Britax Römer - Twój towarzysz na bezpieczne podróże

Junge Sitz in Britax Römer

Bezpieczeństwo dzieci od 1966 roku: Firma Britax Römer dba o to, aby nasze dzieci zawsze całe i zdrowe wróciły do domu. Zgodnie z mottem „Protecting What Matters Most”,  stawia bezpieczeństwo najmłodszych na pierwszym miejscu. Już w 1966 roku firma opracowała pierwszy fotelik samochodowy, a dziś posiada również w swoim asortymencie wózki dziecięce oraz przydatne akcesoria. Produkty są opracowywane  w fabryce w Leipheim, gdzie grono pracowników, związanych z firmą od wielu lat, z najwyższą starannością  dogląda produkcji. Większość z produktów powstało lokalnie w Niemczech i otrzymało oznaczenie „Made in Germany”. Własne centrum testowe z możliwością przeprowadzania testów zderzeniowych gwarantuje najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa i jakości produktów. 

Mädchen sitzt in einem Kindersitz auf der RückbankFrau läuft mit Kinderwagen über Kopfsteinpflaster
https://www.pinkorblue.pl/britax-roemer/

Britax Römer dba o ochronę środowiska

Made in Germany

MADE IN GERMANY

Duża część fotelików dziecięcych jest produkowana prawie w całości w Niemczech. Od projektu po produkcję, wszystko odbywa się pod jednym dachem, dzięki czemu różne zespoły blisko ze sobą współpracują i są w stanie produkować najbezpieczniejsze foteliki samochodowe.

 

Wiele uwagi poświęca się na dopracowywanie produktów, w które zaangażowany jest zespół menedżerów, projektantów i inżynierów. Najpierw tworzone są pierwsze modele CAD (Computer Aided Design), oceniane przez zespół i poddawane testom zderzeniowym, zanim nowy model zostanie dopracowany i ponownie poddany różnym testom bezpieczeństwa.
 

GREEN SENSE

Britax Römer stale ogranicza swój ślad węglowy. Firma kładzie nacisk na produkcję bezpiecznych, wygodnych i przyjaznych dla środowiska fotelików samochodowych oraz wózków. Dzięki kolekcji GREEN SENSE Britax Römer pomaga kształtować bardziej zrównoważoną przyszłość. Produkcja fotelików KIDFIX i-Size odbywa się lokalnie w Niemczech i w 100% neutralnie dla klimatu.

 

Pokrowce fotelików dziecięcych są wykonane z włókien pochodzących z recyklingu butelek PET. Materiał z siateczki  jest również wykonany w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu i ma otwartą strukturę dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Green Sense
Carbon Neutral

CARBON NEUTRAL

Britax Römer wspólnie z TÜV Rheinland pracują nad fotelikami dziecięcymi KIDFIX i-Size z kolekcji GREEN SENSE. Ślad CO² wynosi 19 kg CO2e, ale jest stale zmniejszany bez uszczerbku dla bezpieczeństwa fotelików dziecięcych. 

 

Dla Britax Römer to jednak za mało! Nieustannie pracuje nad dalszym zmniejszeniem tego bilansu, nie pomijając przy tym aspektów bezpieczeństwa fotelików dziecięcych. Foteliki Britax Römer są nie tylko neutralne dla klimatu, ale także lokalnie wyprodukowane. Wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak butelki PET. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Mädchen sitzt auf der Rückbank in einem Kindersitz

Elastyczność przy maksymalnym bezpieczeństwie

Britax Römer oferuje foteliki i wózki dziecięce o doskonałej jakości, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dbają o to dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak XP-PAD, SecureGuard i ochrona przed uderzeniem bocznym SICT. Te dodatkowe elementy bezpieczeństwa łagodzą siły działające w przypadku zderzenia bocznego lub czołowego. Zapewnia to optymalne bezpieczeństwo podczas każdej podróży z dziećmi.

Jakiego fotelika szukasz?

Najpopularniejsze foteliki samochodowe

Akcesoria, które doskonale uzupełnią fotelik samochodowy

WÓZEK DZIECIĘCY NA UDANY SPACER

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wózek głęboki, spacerowy czy biźniaczy - Britax Römer oferuje szeroką gamę różnych modeli, które dopasują się do Twojej rodziny. Dla Britax komfort i bezpieczeństwo najmłodszych są najwyższym priorytetem. Aby maksymalnie ułatwić rodzicom codzienne życie z dzieckiem, wózki są nie tylko kompatybilne z fotelikami samochodowymi Britax Römer, ale również z wieloma fotelikami innych producentów.

Najczęściej wybierane wózki dzięciece i spacerówki

Odkryj pasujące akcesoria

Odkryj wszystkie produkty Britax Römer