Poszukaj okazji 🐰
Poszukaj okazji 🐰
Tylko do 04.03.: -20%
na wybrane produkty
00
godz.
00
min.
00
sek.
Odbierz rabat

Gwarancja bezpieczeństwa


Gwarancja bezpieczeństwa

Jednym z najważniejszych kryteriów podczas wyboru fotelika samochodowego jest – bezpieczeństwo.

Jeżeli brali Państwo udział w wypadku samochodowym, chętnie służymy Państwu pomocą. Również podczas drobnej stłuczki w foteliku samochodowym mogą powstać niewielkie rysy. Te czȩsto niewidoczne gołym okiem uszkodzenia mogą znacznie wpłynąć na bezpieczeństwo danego fotelika samochodowego.

Nasz serwis:

Oferujemy Państwu bezpłatną wymianę fotelika uczestniczącego w wypadku na nowy – w ciągu dwóch lat od dokonania zakupu w naszym sklepie.Aby skorzystać z naszej gwarancji bezpieczeństwa, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  1. Zakupić fotelik samochodowy w sklepie pinkorblue.pl i zachować dowód zakupu w postaci faktury.

  2. Po dokonaniu zakupu pobrać certyfikat klikając tutaj.

  3. Przesłać certyfikat wraz z fakturą oraz raportem policyjnym z wypadku na adres sklepu przed upływem 2 lat od daty wystawienia rachunku.

  4. Sprawdzimy otrzymane dokumenty. Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione i potwierdzone odpowiednimi dokumentami oraz wykluczymy uszkodzenie fotelika w jakikolwiek inny sposób, otrzymasz od nas nowy fotelik bezpłatnie - nie musisz się martwić o nic więcej. Jeśli zakupiony model nie jest już dostępny, otrzymasz jego odpowiednik. Uszkodzony fotelik nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

    W razie wypadku nasza pomoc jest gwarantowana.