RABATY na udane podróże 😎
RABATY na udane podróże 😎
Tylko do 20 maja!
Oszczędź do 280 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz rabat

Formy płatności

Płatności

Jakie formy płatności oferuje pinkorblue.pl?

Oferujemy następujące formy płatności:

• Przelewy 24
• Przedpłata
• Płatność kartą kredytową (Visa, Mastercard, Diners, Discover)
• PayPal
• Płatność za pobraniem

Czym jest PayPal?

PayPal jest systemem płatności online.

Kupujący mogą za jego pomocą płacić wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Sprzedającym umożliwia on z kolei akceptację płatności za sprzedane przedmioty.

PayPal korzysta z istniejącej infrastruktury finansowej rachunków bankowych oraz kart kredytowych i jest działającym w czasie rzeczywistym globalnym systemem płatności, dostępnym obecnie w ponad 190 krajach i regionach.

Płacąc za zakupy w systemie PayPal, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych opłat. Jedynym wyjątkiem są transakcje obejmujące przeliczenie walut.

Po zarejestrowaniu się w systemie PayPal będą Państwo mogli szybko i bezpiecznie dokonywać transakcji w naszym Sklepie. Maksymalna wartość zakupów przy wyborze płatności PayPal wynosi 5000 zł.

W dniu złożenia zamówienia dokonana zostanie autoryzacja środków na Państwa koncie PayPal, natomiast w dniu nadania przesyłki konto zostanie obciążona kwotą równą wartości wysłanych produktów.

Dalsze informacje dotyczące systemu PayPal znajdą Państwo na stronie: http://www.paypal.pl

Jak mogę dokonać przedpłaty?

Prosimy o przelanie należności wynikającej ze złożonego zamówienia na nasze konto. Po dokonaniu zakupów otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Mail zawierać będzie sumę należności, dane do przelewu oraz numer zamówienia, który należy wpisać w tytule przelewu.

Dane do przelewu:

Babymarkt.de GmbH
Suttner-Nobel-Allee 4
44803 Bochum

Bank Pekao S.A.: 20 1240 1053 1111 0010 4451 6186

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.


Jak mogę dokonać płatności kartą kredytową?


Płatności mogą Państwo dokonać również przy użyciu karty kredytowej VISA, Mastercard, Diners lub Discover. Podczas składania zamówienia wystarczy podać numer karty kredytowej. Numer ten zostanie zaszyfrowany i przekazany do systemu płatności elektronicznej.

W dniu złożenia zamówienia dokonana zostanie autoryzacja środków na Państwa karcie kredytowej, natomiast w dniu nadania przesyłki Karta zostanie obciążona kwotą równą wartości wysłanych produktów.

Maksymalna wartość zamówienia w przypadku płatności kartą kredytową wynosi 5000 zł.

Jeśli zdecydują się Państwo na płatność przy użyciu karty kredytowej, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych opłat ze strony Sklepu.

Czy za przesyłkę mogę zapłacić przy odbiorze?

Składając zamówienie w naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z formy płatności za pobraniem i uiścić należność za zamówinie w dniu dostawy towaru wręczając ją kurierowi.