BRIO Parking Ulice i szyny

BRIO Parking Ulice i szyny

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

289,00 zł
224,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 65,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A086428

BRIO Parking Ulice i szyny
Parking Ulice i szyny
Numer katalogowy: 33204

W zestawie winda dla aut, która aktywowana jest za pomocą przycisku, wyjazd oraz stacja benzynowa.

Szczegóły:
• Liczba elementów: 7
• Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od trzech lat.

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na drobne części, które mogą zostać połknięte.

Akcesoria

Cena
31,00 zł
Cena
59,00 zł
Cena
67,00 zł
Cena
40,00 zł
Cena
167,00 zł
Cena
142,00 zł
Cena
97,00 zł
Cena
107,00 zł
Cena
109,00 zł
Cena
121,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Parking Ulice i szyny
289,00 zł
224,00 zł