Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Akcja rabatowa przedłużona
Akcja rabatowa przedłużona
Zniżka aż do
-200zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Doona

Doona - z fotelika samochodowego w wózek w kilka sekund

Doona to innowacyjny produkt firmy Simple Parenting. Produkty Doona sprawią, że każdy dzień stanie się dla Ciebie i Twojego malucha o wiele przyjemniejszy i prostszy. Zafascynowany tą oto wizją Simple Parenting rozwija oryginalne produkty, takie jak foteliki samochodowe, które znacząco ułatwiają życie każdego rodzica. Ponadto produkty Doona wyróżniają się obok ich nowatorskiego charakteru, interesującym designem, najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz optymalaną jakością.

Doona+ fotelik samochodowy – bezkonkurencyjna funkcjonalność

Doona+ to pierwszy fotelik samochodowy, który z wykorzystaniem w pełni zintegrowanego „podwozia” pozwala się przekształcić jednym ruchem ręki w wózek, oczywiście bez dodatkowego osprzętu. Doona+ to produkt stworzony na przestrzeni lat we współpracy z inżynierami, ekspertami bezpieczeństwa oraz lekarzami. Produkt pozwala się zastosować zarówno wewnątrz jak i poza samochodem. W ten sposób zadbasz nie tylko o miejsce w bagażniku, ale także oszczędzisz sobie noszenie ciężkiego fotelika. Oprócz tego Doona+ zapewni Twojemu dziecku najwyższy komfort: pozycja leżąca umożliwi swobodne ruchy dziecka oraz bezpośredni kontakt wzrokowy z dzieckiem. Produkty Doona+ są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, takich jak czarny, szary, beżowy, turkusowy, zielony oraz czerwony.

Praktyczne akcesoria na każdą sytuację

Różnorodne, starannie dopasowane akcesoria sprawią, że Doona sprawdzi się w roli idealnego towarzysza każdej podróży - niezależnie od warunków pogodowych. Szybko umieścisz folię przeciwdeszczową na foteliku, a dzięki praktycznemu otworowi na zamek błyskawiczny zadbasz w mig o Twojego malucha. Obok folii przeciwdeszczowej Doona oferuje dodatkowe wyposażenie, takie jak np. torby na akcesoria do przewijania, które są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Elegancki design torby przyciągnie wzrok każdego! Funkcja Snap on to idealne rozwiazanie na każde zakupy - wystarczy, że zamocujesz torbę na foteliku i gotowe! Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie torba Doona Snap on zagwarantuje stabilność nawet przy pełnym obciążeniu.


Doona (26 Produkt)