Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Czarna lokomotywa z baterią i Mini-USB 33599

BRIO Czarna lokomotywa z baterią i Mini-USB 33599

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 167,62 zł
129,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 38,62 zł


Opis produktu

Nr art.: A172975

BRIO Czarna lokomotywa z baterią i Mini-USB 33599
Od teraz na szynach BRIO pojawia się zupełna nowość: pięknie wykonana czarna lokomotywa, stylizowana na klasyczną lokomotywę parową. Lampka z przodu nie tylko oświetla drogę, ale spełnia również rolę ostrzegawczą. Proste ładowanie lokomotywy, przy pomocy kabla USB. Do ładowania można używać np. laptopa, smartfona, tablet - wystarczy, że urządzenie posiada wtyczkę USB!

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33599 Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Uwaga!
Baterie powinny być wymieniane jedynie przez osobę dorosłą. Należy używać jedynie zalecanych rodzajów baterii. Nie należy próbować ponownie naładowac baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przeznaczone do ładowania, mogą być ładowane tylko pod nadzorem dorosłych. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi). Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Jeśli lokomotywa nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Zabawka nie powinna być wyrzucona, do przydomowego kontenera na śmieci. Lokomotywę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Akcesoria

Cena
74,00 zł
Cena
88,00 zł
Cena
129,00 zł
Cena
105,00 zł
Cena
32,00 zł

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Czarna lokomotywa z baterią i Mini-USB 33599
SCD¹ 167,62 zł
129,00 zł