Zapf Creation BABY born® Sister Głowa do stylizacji

Zapf Creation BABY born® Sister Głowa do stylizacji


Cena 182 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A251171

Zapf Creation BABY born® Sister Głowa do stylizacji
Makijaż, stylizacja, fryzjerstwo.... Taka piękna twarz nie wymaga upiększania, ale oczywiście można jeszcze popracować nad makijażem i fryzurą. Młodzi styliści mogą wyczarować wspaniałe fryzury z głową do stylizacyji BABY born® o wysokości 27 cm. Dzięki szczotce i gumkom do włosów, możesz wypróbować nowe fryzury na jedwabistych, odpornych na zużycie włosach. Opaska z wymiennymi ozdobnikami może zostać dowolnie udekorowana. Paleta kolorów i kamienie brokatowe zapraszają małych wizażystów do wszelkiego rodzaju eksperymentów z makijażem. Są także bezpieczne dla skóry dziecka. Oczywiście, kolor ubrania może być również dostosowany do stylizacji za pomocą kolorowych wsuwek.

 • Makijaż i fryzjerstwo
 • Zróżnicowana zabawa pobudza wyobraźnię i wspiera umiejętności ruchowe.
 • zapewnia wspaniałą zabawę

 • Szczegóły:
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
  Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Zapf Creation BABY born® Sister Głowa do stylizacji
  182 zł
  Najpopularniejsze marki