To też może Ci się spodobać

zabawki knorr® wózek dziecięcy Cico - niebieski różowy
obecnie wyprzedano

zabawki knorr® wózek dziecięcy Cico - niebieski różowy


Cena
241,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A271916

EAN: 4049491904943

zabawki knorr® wózek dziecięcy Cico - niebieski różowy
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Nowoczesny i praktyczny wózek uniwersalny "Cico" z zabawkami knorr®. Inklusive Baby -Mocowanie wanny (50,5 x 23,5 cm) z materacem i Sport siedziskiem (fotel 23 x 12 cm) z pasem bezpieczeństwa. Oba z regulowanym kapturem. Suwak o regulowanej wysokości z miękką powłoką (ok. 45 - 82 cm) umożliwia rozwój samochodu wraz z matką lalki oraz jazdę z widokiem w kierunku jazdy lub do matki lalki. Obrotowe koło przednie umożliwia łatwe kierowanie wózkiem.

Szczegóły:
  • Wymiary: 67 x 43,5 x 73 cm.
  • Suwak regulowany wysokością: 45 do 82 cm
  • Nadaje się dla lalek o wielkości do 49 cm.
  • waga: 2,8 kg
  • Rama: Metal l
  • Pokrycie: 100 % poliester
  • Wiek: od 3 lat.
szacunek
Nie nadaje się dla dzieci do lat 3 z powodu małych części, które mogą być połykane - niebezpieczeństwo uduszenia się! Zaleca się nadzór nad osobami dorosłymi. Nigdy nie pozwól dziecku bawić się zabawką w pobliżu schodów lub stoków. Zabawka ta nie jest odpowiednia dla dzieci, niemowląt i zwierząt domowych. Zabawka musi być zmontowana i zdemontowana przez osobę dorosłą. Narzędzia i małe części należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Wszystkie worki i materiały opakowaniowe muszą zostać usunięte przed użyciem. Wszelkie roszczenia z tytułu rękojmi i gwarancji wygasają w przypadku nieprawidłowej obsługi.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: