zabawki knorr® grają w namiot Brody wraz z 100 kulkami Ø6 cm

zabawki knorr® grają w namiot Brody wraz z 100 kulkami Ø6 cm


Cena
168,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A140346

zabawki knorr® grają w namiot Brody wraz z 100 kulkami Ø6 cm
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Ten kolorowy namiot do zabawy z 100 kolorowymi kulkami z zabawek knorr® obiecuje świetną zabawę. Koordynacja ręka-oko i senso umiejętności są promowane poprzez zabawę piłkami. Namiot jest dostępny ze wszystkich czterech stron. Dzięki bocznej ściance z gazy, dzieci mają również pełny widok podczas zabawy. Pop-Up Funkcja ta ułatwia montaż i ponowne złożenie namiotu. Namiot jest wykonany z wodoodpornej tkaniny i można go wytrzeć.

Details :
  • Wymiary kulek: Ø 6 cm
  • Wymiary: 88 x 88 x 119 cm.
  • masa zmontowana: 1,12 kg.
  • material: Poliester
  • Czyszczenie: wilgotną ściereczką lub w Schwa mm.
  • Wiek: od 12 miesięcy
szacunek
Zawierają małe części i/lub części, które można oderwać, które mogą zostać połknięte, na przykład - niebezpieczeństwo uduszenia się. Zawiera części z wężami, sznurkami, taśmami itp. - Ryzyko uduszenia. Trzymać ogień i gorące przedmioty z dala od namiotu. Namiot do zabawy może być ustawiony tylko przez dorosłych. Nie zginaj ramy! Namiot można łatwo złożyć, postępując zgodnie z instrukcjami beach . Czyszczenie tylko ściereczką lub w Schwa mm. Zachowaj adres i informacje. Produkt ten nie powinien być stosowany w przypadku złej pogody lub burzy z piorunami. Namiot nie jest wodoodporny i nie nadaje się do użytku na kempingu. Torba służy wyłącznie do pakowania namiotu i powinna być przechowywana z dala od dzieci. Wszelkie roszczenia z tytułu rękojmi i gwarancji wygasają w przypadku nieprawidłowej obsługi.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - zabawki knorr® grają w namiot Brody wraz z 100 kulkami Ø6 cm
Średnia ocena produktu: 34 Oceny
 
25
 
6
 
3
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

zabawki knorr® grają w namiot Brody wraz z 100 kulkami Ø6 cm
168,00 zł
Najpopularniejsze marki