VULLI Sophie la Girafe® Trio-Gryzak
Cena
70,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A280627

EAN: 3056560101678

VULLI Sophie la Girafe® Trio-Gryzak
Trzy owalne pierścienie dla potrójnej zabawy!

Lekki, łatwy w uchwyceniu i trzymaniu, ponieważ jest idealnie dostosowany do małych dłoni niemowląt. Trzy ruchome pierścienie do zabawy i rozwoju koordynacji pierwszych ruchów dzieci. Kolorowe koraliki, którymi dziecko może poruszać i słyszeć, gdy grzechotają. Struktury do odkrycia ustami i dłońmi.

Szczegóły:
  • wymiary: ok. 18 cm x 8 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia
Uwaga!
pielęgnacja: Zaleca się czyszczenie produktu wilgotną szmatką i wodą z mydłem. nie nadaje się do mycia w zmywarce Szczegóły i kolory zawartości mogą się różnić. Proszę zachować opakowanie, zawiera ono ważne informacje. Nie należy sterylizować w wysokiej temperaturze. Nie czyścić w zmywarce. Proszę zachować opakowanie, zawiera ono ważne informacje. Przed użyciem należy usunąć wszystkie opakowania i mocowania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

VULLI Sophie la Girafe® Trio-Gryzak
70,00 zł