Vulli pozytywka Sophie la girafe®
Cena
85,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A295021

EAN: 3056562102093

Vulli pozytywka Sophie la girafe®
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Idealny do uspokojenia i zasypiania! Wystarczy pociągnąć księżyc i zabrzmi delikatna melodia zasypiania (Johannes Brahms - Kołysanka: Dobry wieczór, dobranoc). Sprytne! Dzięki Universal wieszakowi pozytywkę można zabrać wszędzie.

Ciekawość dziecka pobudza zróżnicowana faktura i usuwalne elementy: piskliwy róg, mały dzwoneczek i pierścionek z kolorowymi kulkami, które dżingleją przy potrząsaniu.

Szczegóły produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): ok. 43 x 14,5 x 6 cm
  • Melodia senna: Johannes Brahms - Kołysanka (Dobry wieczór, dobry wieczór)
  • materiał: 100% poliester
  • Czyszczenie: nie nadaje się do mycia
  • Wiek: od 0 miesięcy
Uwaga
Aby uniknąć możliwych obrażeń spowodowanych zaplątaniem, należy wyjąć zabawkę z zasięgu dziecka, gdy tylko spróbuje ono czołgać się lub raczkować.
Szczegóły i kolory zawartości mogą się różnić. Proszę zachować opakowanie. Zawiera ona ważne informacje. Przed użyciem należy usunąć wszystkie opakowania i mocowania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Vulli pozytywka Sophie la girafe®
85,00 zł