To też może Ci się spodobać

Trampolina Elegant Premium ø427cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielona
obecnie wyprzedano

Trampolina Elegant Premium ø427cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielona


Cena
3.242,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A269037

EAN: 8719743251403

Trampolina Elegant Premium ø427cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielona
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Trampolina EXIT Elegant Premium z siatką zabezpieczającą to okrągła trampolina bardzo dobrej jakości z szarą krawędzią ochronną i schwa fartuchem. Sama starke rama tej serii trampolin jest łatwa w montażu. Trampolina jest bezpieczna i bardzo przyjazna dla użytkownika. Trampolina EXIT Elegant Premium z siatką bezpieczeństwa Deluxe jest trampoliną absolutnej najwyższej klasy i koniem paradnym w Elegant serii. Ale co sprawia, że ta Premium trampolina jest tak unikalna?

Najbardziej stabilna rama na świecie

Rama Elegant Premium trampoliny EXIT jest bardzo mocna i dlatego super bezpieczna i stabilna. Opatentowana rama, z unikalnymi stopami w kształcie litery L, została zaprojektowana tak, aby przewrócić się lub przewrócić w przeszłość. Nawet przy najwyższych skokach lub niespodziewanych kaparach dzieci, trampolina zawsze pozostanie na swoim miejscu. Ultimate Stabilność (USF Frame ) jest tym, co my nazywamy EXIT Toys ! Elegant Dowodzi to również, że bezpieczeństwo i Design ręka w rękę mogą iść w parze, ponieważ Twój własny willi projekt jest naprawdę wspaniały w Twoim ogrodzie.

Doświadczenie ultimative skoków!

Elegant Premium Trampoliny EXIT są nie tylko piękne i wysokiej jakości, ale również trwałe. Rama jest ocynkowana, a następnie powlekana proszkowo tak, że rdza nie ma szans. extra Długie sprężyny stożkowe Premium o długości 21,6 cm zapewniają ultimative doskonałe odbicie i miękkie lądowanie. Również fartuch krawędzi ochronnej jest dłuższy niż zwykle, a wypełnienie krawędzi ochronnej jest grubsze w porównaniu ze standardowymi trampolinami EXIT. extra Gruba warstwa wierzchnia z PCV na krawędzi ochronnej zapewnia dłuższą, tzn. super dłuższą żywotność!

Zastanawiano się nad tym.

Podobnie jak każda inna trampolina na nogach, EXIT Toys EXIT Elegant Premium jest również wyposażony w siatkę bezpieczeństwa. Deluxe Siatka zabezpieczająca jest tam cała. Zachodzące na siebie drzwi sprawiają, że siatka zabezpieczająca staje się przyjaznym dla dzieci wejściem. Jako rodzic nie musisz się martwić, że dzieci spadną z wysokiej trampoliny w przypadku fałszywego skoku. Jeśli wybierzesz Deluxe siatkę bezpieczeństwa, wybierzesz nie tylko optymalne bezpieczeństwo, ale również bardzo wysoką jakość. Sieć stoi przy szklanej ringe gorączce, zarówno na górze jak i na dole, zawsze pięknie zaokrąglona i rozciągnięta trybuna. Siatka zabezpieczająca ma wysokiej jakości wykończenie, nawet przy extra grubej piance wokół słupków jest to wyraźnie widoczne.

Skacząca zabawa w mgnieniu oka.

Ustawienie trampoliny w ogrodzie jest skomplikowane? Nie z Elegant Premium trampolinami EXIT! Innowacyjny system montażu sprawia, że rama jest znacznie łatwiejsza w montażu niż inne trampoliny. Fartuch schwa rze może być szybko przymocowany do ochronnej krawędzi za pomocą zamka błyskawicznego. Krawędź ochronna jest mocna i wyposażona w specjalnie EXIT Toys opracowany system Foot Protect Ion System (FPS), dzięki czemu nigdy nie można dostać stopy między sprężynami podczas trampoliningu ringe . Z Elegant trampolinami EXIT możesz cieszyć się godzinami skakania w mgnieniu oka. W ciągu godziny trampolina jest gotowa do użycia, więc na co czekasz?

Szczegóły:
 • Model: Trampolina na stopach
 • Materiał: PP (polipropylen)
 • Wysokość: 270 cm
 • średnica ø 450 cm
 • Waga: 117 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
 • Wiek: od 3 lat.

Włączone domyślnie:
 • karta charakterystyki
 • Szara krawędź ochronna z zielonym fartuchem
 • 96 ocynkowanych sprężyn o średnicy 21,6 cm
 • 8 metal lenowe stopy w kształcie litery L
 • Deluxe Siatka zabezpieczająca z drzwiami zachodzącymi na siebie
 • hak sprężynowy
 • instruktaż

Opinie

Oceny klientów - Trampolina Elegant Premium ø427cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielona
Średnia ocena produktu:
2 Oceny
 
2
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty: