•.❀• Tak po prostu •❀.•
•.❀• Tak po prostu •❀.•
Rabat aż do
240 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Trampolina Elegant Premium ø366cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r

Trampolina Elegant Premium ø366cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r


  • Trampolina Elegant Premium ø305cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r
  • Trampolina Elegant Premium ø253cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r
  • Trampolina Elegant Premium ø427cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r

Cena
3.041,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Wysyłka spedycją
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A268763

EAN: 8719743251311

Trampolina Elegant Premium ø366cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Trampolina EXIT Elegant Premium z siatką zabezpieczającą to okrągła trampolina bardzo dobrej jakości z szarą krawędzią ochronną i schwa fartuchem. Sama starke rama tej serii trampolin jest łatwa w montażu. Trampolina jest bezpieczna i bardzo przyjazna dla użytkownika. Trampolina EXIT Elegant Premium z siatką bezpieczeństwa Deluxe jest trampoliną absolutnej najwyższej klasy i koniem paradnym w Elegant serii. Ale co sprawia, że ta Premium trampolina jest tak unikalna?

Najbardziej stabilna rama na świecie

Rama Elegant Premium trampoliny EXIT jest bardzo mocna i dlatego super bezpieczna i stabilna. Opatentowana rama, z unikalnymi stopami w kształcie litery L, została zaprojektowana tak, aby przewrócić się lub przewrócić w przeszłość. Nawet przy najwyższych skokach lub niespodziewanych kaparach dzieci, trampolina zawsze pozostanie na swoim miejscu. Ultimate Stabilność (USF Frame ) jest tym, co my nazywamy EXIT Toys ! Elegant Dowodzi to również, że bezpieczeństwo i Design ręka w rękę mogą iść w parze, ponieważ Twój własny willi projekt jest naprawdę wspaniały w Twoim ogrodzie.

Doświadczenie ultimative skoków!

Elegant Premium Trampoliny EXIT są nie tylko piękne i wysokiej jakości, ale również trwałe. Rama jest ocynkowana, a następnie powlekana proszkowo tak, że rdza nie ma szans. extra Długie sprężyny stożkowe Premium o długości 21,6 cm zapewniają ultimative doskonałe odbicie i miękkie lądowanie. Również fartuch krawędzi ochronnej jest dłuższy niż zwykle, a wypełnienie krawędzi ochronnej jest grubsze w porównaniu ze standardowymi trampolinami EXIT. extra Gruba warstwa wierzchnia z PCV na krawędzi ochronnej zapewnia dłuższą, tzn. super dłuższą żywotność!

Zastanawiano się nad tym.

Podobnie jak każda inna trampolina na nogach, EXIT Toys EXIT Elegant Premium jest również wyposażony w siatkę bezpieczeństwa. Deluxe Siatka zabezpieczająca jest tam cała. Zachodzące na siebie drzwi sprawiają, że siatka zabezpieczająca staje się przyjaznym dla dzieci wejściem. Jako rodzic nie musisz się martwić, że dzieci spadną z wysokiej trampoliny, jeśli przegapisz skok. Jeśli wybierzesz Deluxe siatkę bezpieczeństwa, to nie tylko wybierzesz optymalne bezpieczeństwo, ale również bardzo wysoką jakość. Sieć stoi przy szklanej ringe gorączce, zarówno na górze jak i na dole, zawsze pięknie zaokrąglona i rozciągnięta trybuna. Siatka zabezpieczająca ma wysokiej jakości wykończenie, nawet przy extra grubej piance wokół słupków jest to wyraźnie widoczne.

Skacząca zabawa w mgnieniu oka.

Ustawienie trampoliny w ogrodzie jest skomplikowane? Nie z Elegant Premium trampolinami EXIT! Innowacyjny system montażu sprawia, że rama jest znacznie łatwiejsza w montażu niż inne trampoliny. Fartuch schwa rze może być szybko przymocowany do ochronnej krawędzi za pomocą zamka błyskawicznego. Krawędź ochronna jest mocna i wyposażona w specjalnie EXIT Toys opracowany system Foot Protect Ion System (FPS), dzięki czemu nigdy nie można dostać stopy między sprężynami podczas trampoliningu ringe . Z Elegant trampolinami EXIT możesz cieszyć się godzinami skakania w mgnieniu oka. W ciągu godziny trampolina jest gotowa do użycia, więc na co czekasz?

Szczegóły:
  • Model: Trampolina na stopach
  • Materiał: PP (polipropylen)
  • Wysokość: 270 cm
  • średnica ø 390 cm
  • Waga: 101 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Wiek: od 3 lat.
Włączone domyślnie:
karta charakterystyki
Szara krawędź ochronna z fartuchem schwa rzera
80 sprężyn ocynkowanych o grubości 21,6 cm
6 metal lenowe stopy w kształcie litery L
Deluxe Siatka zabezpieczająca z drzwiami zachodzącymi na siebie
hak sprężynowy
instruktaż

Najpopularniejsze produkty:

Trampolina Elegant Premium ø366cm EXIT z Deluxe siatką zabezpieczającą - schwa r
3.041,00 zł