Tommee Tippee Smoczek na każdą okazję, 6-18, zestaw 6 szt.

Tommee Tippee Smoczek na każdą okazję, 6-18, zestaw 6 szt.


Cena
77,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A310820

EAN: 5010415335111

Tommee Tippee Smoczek na każdą okazję, 6-18, zestaw 6 szt.
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Instynktowne ssanie uspokaja i pociesza niemowlęta, a cóż może być lepszego dla rodziców niż szczęśliwe dziecko. Dzięki smoczkowi uspokajającemu Anytime z Tommee Tippee łzy zamieniają się w uśmiech, a Twoje dziecko śpi spokojnie. Smoczki są również znane jako smoczki uspokajające lub nucki. Tommee Tippee woli używać słowa smoczek, ponieważ dokładnie to jest jego działanie: uspokaja Twoje dziecko.

Zdrowy rozwój Twojego dziecka jest ważnym tiger czynnikiem przy wyborze smoczka. Dlatego właśnie nasze smoczki są tak ukształtowane, aby wspierać rozwój jamy ustnej dziecka. Symetryczny smoczek utrzymuje język i szczękę dziecka we właściwej pozycji i wspomaga naturalny rozwój jamy ustnej, zębów i podniebienia. Nasz smoczek Anytime ma symetryczny smoczek wykonany z miękkiego silikonu, który nie zwraca uwagi na to, która strona jest u góry. Smoczek jest zawsze prawidłowo osadzony, nawet jeśli dziecko samo włoży go do buzi. Zaokrąglone usta S child sprawiają, że smoczek wygodnie leży między nosem a brodą, a boczne wycięcia zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu nie gromadzi się wilgoć i nie dochodzi do podrażnień skóry.

Smoczek z silikonu wolnego od BPA jest przyjemnie miękki i elastyczny, a jednocześnie mocny i wytrzymały. Gładka powierzchnia silikonowa jest łatwa do czyszczenia, nie plami i nie pochłania zapachów. Smoczek można łatwo wyczyścić w sterylizatorze, ręcznie lub w zmywarce do naczyń. Tommee Tippee zaleca wymianę smoczka co cztery tygodnie oraz przy pierwszych oznakach zużycia lub uszkodzenia. Smoczki Anytime z Tommee Tippee są eleganckie i stylowe oraz dostępne w różnych wersjach Design , które są tak indywidualne, jak Twoje dziecko. Firma Tommee Tippee całkowicie wyeliminowała plastik jednorazowego użytku z opakowań naszego nowego zestawu 6 smoczków Anytime. Opakowanie kartonowe nadaje się w 100% do recyklingu.

Zdrowy rozwój jamy ustnej
Symetryczny smoczek promuje prawidłowe ułożenie języka podczas ssania i wspiera naturalny rozwój jamy ustnej, zębów i podniebienia dziecka.

Górna i dolna strona taka sama
Dzięki symetrycznemu smoczkowi z miękkiego silikonu, nie ma znaczenia, która strona jest u góry. Smoczek jest zawsze prawidłowo osadzony, nawet jeśli dziecko samo włoży go do buzi.

Miękkie, ale wytrzymałe
Smoczki wykonane są w 100% z silikonu klasy medycznej. Silikon jest miękkim i elastycznym, ale również niezwykle trwałym materiałem, który jest bezsmakowy, nie przyjmuje zapachów ani nie odbarwia się. Można go myć ręcznie, ale można go również umieścić na górnej półce zmywarki.

Najwyższy komfort
Zaokrąglona góra i dół ust child sprawia, że smoczek wygodnie leży między brodą a nosem dziecka. Wgłębienia w S child zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza. Zapobiega to gromadzeniu się wilgoci i zapobiega podrażnieniom skóry.

Na każdą okazję
Tradycyjnie ukształtowane usta child z modern e, dyskretne Design s pasują zawsze i wszędzie. Serwis Design jest inspirowany najważniejszymi trendami w świecie niemowląt i pasuje do każdego stroju i na każdą okazję.

Szczegóły produktu:
  • Symetryczny, przyjazny dla szczęki kształt: smoczek Anytime z Tommee Tippee ma symetryczny silikonowy smoczek
  • Wykonany z silikonu i może być używany obustronnie: smoczek wykonany w 100% z silikonu medycznego jest miękki, zgodny z normami i bardzo trwały
  • Przyjazny dla skóry: zaokrąglone usta S child sprawiają, że smoczek wygodnie leży między nosem a brodą, a bardzo duże wycięcia zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza
  • Przyjazny dla środowiska: nasze zabawne smoczki Style w zestawie 6 sztuk pakowane są w 100% z kartonu nadającego się do recyklingu. Firma Tommee Tippee całkowicie wyeliminowała stosowanie plastiku jednorazowego użytku w swoich opakowaniach.
  • Na każdą okazję: modern e, dyskretny Design pasuje zawsze, wszędzie i do każdego stroju

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Tommee Tippee Smoczek na każdą okazję, 6-18, zestaw 6 szt.
Tommee Tippee Smoczek na każdą okazję, 6-18, zestaw 6 szt.
77,00 zł