Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Winnie 31 cm

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Winnie 31 cm


Cena
74,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A267420

EAN: 4004510938491

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Winnie 31 cm
Przytulne pluszowe zabawki z serii Herzekind firmy Teddy-Hermann® są modne i szczególnie zalecane dla najmniejszych fanów pluszowych zwierząt. Maskotka jest wykonana z bardzo miękkiego pluszu i super miękkiego wypełnienia. Miękkie, modne kolory i przyjazne dla dzieci kształty charakteryzują produkty Herzekind. wymiary: 31 cm

Firma Teddy-Hermann z Bawarii jest firmą rodzinną, która poświęca się tematowi serca "pluszowe zwierzęta". Herzekind to nowa linia asortymentowa specjalnie dla małych dzieci, która działa pod marką HERZMANN Teddy Collection. Nowa, starannie zaprojektowana linia łączy w sobie świeży design z najwyższą jakością i sprawdzonym bezpieczeństwem, potwierdzonym przez niezależne instytuty badawcze. Przytulnie miękkie pluszowe zabawki Herzekind wprowadzają w dobry nastrój i są już odpowiednie dla najmłodszych od 0 miesięcy. Teddy Hermann przywiązuje dużą wagę do bezwarunkowego bezpieczeństwa i ochrony przed szkodliwymi substancjami. Wszystkie zabawki pluszowe przechodzą surowe testy produktów w niezależnych i renomowanych laboratoriach testowych.

Szczegóły:
  • wymiary: ok. 31 cm
  • materiał: poliester
  • Możliwość prania w temperaturze 30 stopni w delikatnym cyklu z użyciem detergentu do wełny.
Uwaga!
Wirowanie z maksymalną prędkością 600 obrotów. Nie suszyć w suszarce.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Winnie 31 cm
74,00 zł