Teddy HERMANN® Herzekind - Zając  Franny 31 cm

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Franny 31 cm


Wariant:
  • Teddy HERMANN® Herzekind - Zając  Franny 31 cm
  • Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Anny 23 cm

SCD¹
89,00 zł
Cena
83,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A289832

EAN: 4004510939115

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Franny 31 cm
Przytulne pluszowe zabawki z serii Herzekind firmy Teddy-Hermann® są modne i szczególnie zalecane dla najmniejszych fanów pluszowych zwierząt.

Maskotka jest wykonana z bardzo miękkiego pluszu i super miękkiego wypełnienia. Miękkie, modne kolory i przyjazne dla dzieci kształty charakteryzują produkty Herzekind. Miękka zabawka Teddy HERMANN® łączy w sobie w równym stopniu wymagania dzieci i rodziców: zaprojektowana tak, aby być blisko natury i przyjazna dziecku, z wieloma pięknie wykonanymi detalami. Produkt przeznaczony dla dzieci od 0 roku życia.

Szczegóły:
  • wielkość: ok. 31 cm
  • Wiek: od 0 miesięcy
Pielęgnacja
Możliwość prania w temperaturze 30 stopni w delikatnym cyklu z użyciem detergentu do wełny. Wirowanie z maksymalną prędkością 600 obrotów. Nie suszyć w suszarce. Nie wkładać do suszarki.

O firmie Teddy HERMANN®
Firma Teddy-Hermann z Bawarii jest firmą rodzinną, która poświęca się tematowi serca "pluszowe zwierzęta". Naturalna marka przytulanek z kolekcji Hermann Teddy Collection jest czymś wyjątkowym i przekonuje nie tylko swoimi kochającymi detalami, ale również niezwykle wysoką jakością. Wszystkie zabawki pluszowe przechodzą surowe testy produktów w niezależnych i renomowanych laboratoriach testowych.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Teddy HERMANN® Herzekind - Zając Franny 31 cm
SCD¹ 89,00 zł
83,00 zł