Sylvanian Families ® Bliźniaki Toypoodle
Cena
34,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A228020

EAN: 5054131052617

Sylvanian Families ® Bliźniaki Toypoodle
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sylvanian Families są słodkimi mini lalkami dla dzieci.

Toy Poodle Twins pochodzą z figurki Toy Poodle Twin (jedna siedząca i jedna raczkująca), butelka i smoczek. Figury można pozować poprzez przesunięcie głowy. Do ich ust można włożyć butelkę lub smoczek.

Emilia wita wszystkich, których spotyka z uśmiechem. Nawet gdy jest w miejscu, gdzie nikogo nie zna, gra tak beztrosko i wesoło, jak we własnym domu. Nie może się doczekać, aż dotrze do przedszkola, gdzie może poznać wielu nowych przyjaciół.

Aluli jest cichym dzieckiem. On nie jest wybredny w kwestii jedzenia i nie robi nic złego. Ale on lubi się ruszać. Jeśli jego rodzina na chwilę odwróci się od niego plecami, może w mgnieniu oka przeczołgać się bardzo daleko. Jego rodzina jest zawsze zdumiona, jak szybko potrafi się czołgać.

Szczegóły produktu:
  • wysokość rysunków: ok. 6 cm
  • Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 7,5 cm x 3,5 cm x 10 cm
  • Zakres dostawy: Mia i Max z pacyfikatorem i butelką
  • Wiek: od 3 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Sylvanian Families ® Bliźniaki Toypoodle
34,00 zł