Smoby Kid Ławka, czerwony
  • Smoby Kid Ławka, niebieski
  • Smoby Kid Ławka, zielony

Cena
123,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A258776

Smoby Kid Ławka, czerwony
Ławka, która wprowadzi do pokoju dziecięcego lub ogródka trochę koloru. Elegancka, kolorowa, ławka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego dla dzieci od 18 miesięcy. Stabilna, ergonomiczna i komfortowa. Jest odporna na niepogodę i promieniowanie UV, dzięki czemu można używać ją też w ogódku. Może być idealnie uzupełniona o kolejny element z linii produktów Kid.

Szczegóły:
  • wymiary: 62,5 x 33,5 x 26,4 cm
  • idealna zabawa w domu i na dworze
  • stabilne nóżki
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życiaSmoby:
Jeden z najpopularniejszych francuskich producentów, który zna oczekiwania dzieci i ich rodziców. Dzięki temu tworzy cudowne zabawki, dzięki którym dziecko w czasie zabawy rozwija swoje zdolności manualne, wyobraźnię, logiczne myślenie. Stworzony z myślą o najmłodszych. Dziecko odkrywa świąt próbując wielu rzeczy. Dlatego ważne jest aby posiadało tez bezpieczne zabawki. Zabawki Smoby powstały pod okiem pediatrów. Ważne: zabawa produktami marki smoby przynosi wiele radości!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Smoby Kid Ławka, czerwony
123,00 zł
Najpopularniejsze marki