Smoby Jeździk Bubble Go niebieski

Smoby Jeździk Bubble Go niebieski

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 10 szt.!

SCD¹ 419,11 zł
366,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 53,11 zł

Opis produktu

Nr art.: A185080

Smoby Jeździk Bubble Go niebieski
Jeździk który spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Multifunkcjonalny jeździk 2 w 1 dla Twojej pociechy. Posiada funkcję pchacza oraz rowerka. ergonomiczne siedzisko zadba o wysoki komfort dziecka w czasie spacerów. Posiada wygodną, regulowaną rączke dla rodzica.

Opatentowany sytem prowadzenia i skręcania jeździkiem. Dodatkowow praktyczny uchwyt na butelke przy rączce dla rodzica. Jeździk zaopatrzony jest w regulowane pasy bezpieczeństwa i daszek przeciwsłoneczny. Kierownica jeździka posiada elementy do zabawy, które wzbudzą ciekawość u każego malucha.

Od ok. 16 miesiąca życia: siedzisko dla malucha można w łatwy sposób odmontować z jeździka. Dzięki temu dziecko może samodzielnie poruszać się jeździkiem i odkrywać ciekawe miejsca. Jeździk posiada kierownice z klaksonem i koła cichobieżne. Pod siedziskiem jeździka dziecko może przechowywać swoje skarby. Najwyższa jakość potwierdzona niemieckim certyfikatem GS.

Szczegóły:
  • wymiary: 63 x 35 x 55 cm
  • Wiek: dla dzieci od 6 miesiąca życia

Dzieci poniżej 36 miesiąca życia powinny pozostawać pod opieką osoby dorosłej.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Smoby Jeździk Bubble Go niebieski
SCD¹ 419,11 zł
366,00 zł