Smoby Cotoons Grzechotka Jabłko
obecnie wyprzedano

Smoby Cotoons Grzechotka Jabłko

 • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
 • Dostawa gratis od 150,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A198305

Smoby Cotoons Grzechotka Jabłko
Dziecko będzie zachwycone!

Kolorowa grzechotka Cotoons i pierścień do ząbkowania w pięknym stylu jabłka. Różne materiały, kształty i kolory tej zabawki Smoby dostarczają nowych doznań, a jednocześnie poprawiają percepcję wzrokową i umiejętności motoryczne najmłodszych. Pierścień posiada miękkie części do gryzienia, różne przystawki i wisiorki wydające dźwięki.

Szczegóły:
 • wymiary: 9,5 x 4 x 12 cm
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od ok. 0 do 36 roku życia.

 • Smoby:
  Jeden z najpopularniejszych francuskich producentów, który zna oczekiwania dzieci i ich rodziców. Dzięki temu tworzy cudowne zabawki, dzięki którym dziecko w czasie zabawy rozwija swoje zdolności manualne, wyobraźnię, logiczne myślenie. Stworzony z myślą o najmłodszych. Dziecko odkrywa świąt próbując wielu rzeczy. Dlatego ważne jest aby posiadało tez bezpieczne zabawki. Zabawki Smoby powstały pod okiem pediatrów. Ważne: zabawa produktami marki smoby przynosi wiele radości!

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.