Smoby Baby-Pony skidoo
Cena
225,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A297234

EAN: 3032167215000

Smoby Baby-Pony skidoo
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Idź na swoją pierwszą niezależną przejażdżkę z uroczym kucykiem od Smoby ! Wytrzymały wózek ślizgowy ma postać przytulnego kucyka i sprawi, że oczy małych odkrywców będą błyszczeć. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi na głowie przyjaciela zabaw, wózek ślizgowy może być łatwo kontrolowany i służy jednocześnie rodzicom jako praktyczny uchwyt do przenoszenia. W zestawie również: przyczepa kompaktowa, w której można zabrać ulubioną zabawkę lub zabawkę miękką na wyprawę przygodową. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym wymiarom, kucyk jest lekki i zwrotny, co czyni go idealnym pojazdem dla dzieci od 12 miesiąca życia.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 70 x 23 x 43 cm
  • Wiek: od 12 miesięcy
Około Smoby :
Jako jeden z najbardziej znanych francuskich producentów zabawek, Smoby Toys wie, co sprawia, że dzieci są szczęśliwe, a rodzice szczęśliwi - innowacyjne zabawki, które pomagają maluchom odkrywać i ćwiczyć własne umiejętności, jaskrawo kolorowe i pełne pomysłów. Bo dzieci rodzą się odkrywcami! Rozumieją i doświadczają świata poprzez zabawę i próbowanie rzeczy. Dlatego tak ważne są odpowiednie do wieku, bezpieczne zabawki. Smoby Toys jest ekspertem w dziedzinie testowanych zabawek w oparciu o najnowsze badania pedagogiczne, od dziecka do wieku szkolnego. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że zabawa Smoby produktami to po prostu dużo zabawy!

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Smoby Baby-Pony skidoo
225,00 zł