Smoby Baby Nurse - Wanienka dla lalki
Cena
51,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A245355

Smoby Baby Nurse - Wanienka dla lalki
Niezbędna wanienka do pielęgnacji Twojej lalki. Praktyczny zestaw, który zawiera: wanienkę, butelkę, smoczek, termometr, pieluszkę, nocnik oraz zabawkę.

Szczegóły:
  • wanienka, butelka, smoczek, termometr, pieluszka, nocnik oraz zabawka
  • odpowiednia dla lalek o wielkości do 42 cm
  • dostawa nie obejmuje lalki
  • Wymiary (D x Sz x W): 43,5 x 13 x 24 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.


Smoby:
Jeden z najpopularniejszych francuskich producentów, który zna ocyekiwania dzieci i ich rodziców. Dzięki temu tworzy cudowne zabawki, dzięki którym dziecko w czasie zabawy rozwija swoje zdolności manualne, wyobraźnię, logiczne myślenie. Stworzony z myślą o najmłodszych. Dziecko odkrywa świąt próbując wielu rzeczy. Dlatego ważne jest aby posiadało tez bezpieczne zabawki. Zabawki Smoby powstały pod okiem pediatrów. Ważne: zabawa produktami marki smoby przynosi wiele radości.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Smoby Baby Nurse - Wanienka dla lalki
51,00 zł
Najpopularniejsze marki